Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
    Użytkownik

Domyślnie

1 problem to problem ze switchem. Nie wiem dlaczego nie dziala. O ile normalne swicze po prostu podlancza sie klablami o tyle ten trzeba jakos wybitnie konfigurowac. moglby mi ktos powiedziec jak? ale tak w wersji dla niezaawansowanych .
    2 Powazny problem to dc++ 0,699. Wszystko jest ustawione ale nie wiem dlaczego nie wyszukuje mi plikow, nie pobiera list od innych uzytkownikow.

Dodam ze system to vista home premium 32 bit.
    Bardzo prosze o pomoc bo naprawde nie usmiecha mi sie wydawanie kasy na nowy switch .

Użytkownik

Domyślnie

<div class='quotetop'>CYTAT(krzysiek100-1988 @ 7.05.2008, 13:46) <{POST_SNAPBACK}></div>
    1 problem to problem ze switchem. Nie wiem dlaczego nie dziala. O ile normalne swicze po prostu podlancza sie klablami o tyle ten trzeba jakos wybitnie konfigurowac. moglby mi ktos powiedziec jak? ale tak w wersji dla niezaawansowanych .
    2 Powazny problem to dc++ 0,699. Wszystko jest ustawione ale nie wiem dlaczego nie wyszukuje mi plikow, nie pobiera list od innych uzytkownikow.

Dodam ze system to vista home premium 32 bit.
    Bardzo prosze o pomoc bo naprawde nie usmiecha mi sie wydawanie kasy na nowy switch .[/b]

1) jesli to bylby switch cisco wtedy albo dziala jako default albo mozesz ustawic VLAN = ale raczej nie o to ci chodzi.
    ale z tego co widze masz router ze switchem wiec ustaw:
    wan = static czy dynamic
    lan = zakres twoich ip (il twoich pc ), mozesz tez na filtrowanie MAC ustawic, rowniez dhcp badz static
    wifi = koniecznie jakies szyfrowanie nawet najslabszy WEP
    po googlowaniu napewno znajdziesz konfiguracje tego modelu krok po kroku, albo na stronie producetna badz instruckji dolaczonej

2) jesli masz neta z dostawcy kablowki, badz nie masz zewn ip to musisz ustawic tryb passiv(pasywny) wtedy moze zacznie ci wyszukiwac pliki ( chyba ze podlaczyles sie do huba gdzie jest z innego dostawcy netu w ktorym nikt nie ma zewn ip ) , listy z hubami nie zawsze pobiera, wiec odwolaj sie do google.

mam nadzieje ze choc troche pomoglem

pzdr