Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Cain and Abel WiFi Conquest

Użytkownik
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie

Siem!Proszę o kilka odpowiedzi.Klikam po forum ale nie znajduje.Postaram sie nie przynudzać(obiecujeO ile Cain and Abel nie stanowi już dla mnie tajemnicy jeśli chodzi o odzyskiwanie haseł itp to najnowsza wersja posiada możliwości włamu do zabezpieczonej słabo sieci WiFi.Oglądnąłem sobie filmik z http://www.youtube.com/watch?v=GqleMWzSvUk...feature=related i nie mogę dociec dlaczego przy opcji Wireless po kliknięciu na Active Scan nie podświetla się lewa strona panelu programu tj.tak jak na filmiku aby wprowadzić opcje sniffu WiFi.Akcja ma się tak-mam neta po routerze Netgear karta WiFi Linksys wiadomo IP po routingu 192.168.1.2 .Klikając na Active Scan znajduje sieci WiFi -moją i inne.Niestety nie wyszukuje WEP IVs ,najprowdopodobniej to wina karty lub sterownika.Nadmienie że AirPcap najnowszy i zainstalowany.Może ktoś pomoże?BTW chciałbym tylko dobrać się do sieci kolesia i zobaczyć czy to co widzę na tym filmiku jest prawdą.Na wszelki wypadek zabezpieczyłem już router jednym MAC adresem.Pozdrawiam!

2. Pani Haker

Pochwał
    0
    Użytkownik
    Siła Reputacji
    7

Domyślnie

<div class='quotetop'>CYTAT(!Novy @ 9.05.2008, 22:23) <{POST_SNAPBACK}></div>
    Siem!Proszę o kilka odpowiedzi.Klikam po forum ale nie znajduje.Postaram sie nie przynudzać(obiecujeO ile Cain and Abel nie stanowi już dla mnie tajemnicy jeśli chodzi o odzyskiwanie haseł itp to najnowsza wersja posiada możliwości włamu do zabezpieczonej słabo sieci WiFi.Oglądnąłem sobie filmik z http://www.youtube.com/watch?v=GqleMWzSvUk...feature=related i nie mogę dociec dlaczego przy opcji Wireless po kliknięciu na Active Scan nie podświetla się lewa strona panelu programu tj.tak jak na filmiku aby wprowadzić opcje sniffu WiFi.Akcja ma się tak-mam neta po routerze Netgear karta WiFi Linksys wiadomo IP po routingu 192.168.1.2 .Klikając na Active Scan znajduje sieci WiFi -moją i inne.Niestety nie wyszukuje WEP IVs ,najprowdopodobniej to wina karty lub sterownika.Nadmienie że AirPcap najnowszy i zainstalowany.Może ktoś pomoże?BTW chciałbym tylko dobrać się do sieci kolesia i zobaczyć czy to co widzę na tym filmiku jest prawdą.Na wszelki wypadek zabezpieczyłem już router jednym MAC adresem.Pozdrawiam![/b]
    Miłej Lektury ; )

Użytkownik
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie

<div class='quotetop'>CYTAT(akselekbezelek @ 11.05.2008, 16:02) <{POST_SNAPBACK}></div>Odpowiedz godna podziwu!

Użytkownik
    Siła Reputacji
    7

Domyślnie

Nawet ciekawy ten pdf co ci kolega dal. Tylko tam jest uzywany common View 4 wifi (bardzo fajny soft).
    Nie podswietla ci sie dlatego bo AirPcap nie toleruje twojej karty sieciowej. Jak kiedys pamietam AirPcap dzialal tylko z kartami na USB i tez nie kazdymi (jak zwykle chipset). Nie wiem jak jest teraz, ale pewnie sie duzo nie zmienilo. To co jest pokazane na filmiku to jest prawda. Muszisz mi uwioerzyc na slowo.
    Jak chcesz lamac sieci wifi to poszukaj na necie czegos takiego jak "aircrack" (mozesz odrazu calego live cd np "backtrack" z cala barteria narzedzi).
    Pozdrawiam