Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Historia przeglądanych stron...

Domyślnie Historia przeglądanych stron...

Cześć,

nie znalazłam takiego tematu... jak to mozliwe, że wykasowuję historię przeglądanych stron a mój mąz zawsze wie jakie strony przeglądałam? Po poczytaniu tematów tutaj wiem, ze to może byc keylogger ale jesli nie on to czy gdzies w rejestrze mozna takie dane odczytac?

2. Pani Haker

Pochwał
    0

Domyślnie

Warto codziennie używać program do czyszczenia komputera CCleaner. Usuwając historie usuwasz ja z przeglądarki, a nie z komputera, Są programy dzięki, którym można to sprawdzić.

Co to za mąż, który Cię kontroluje, albo raczej co to za żona, która coś przed nim ukrywa;pp

Domyślnie

@paulas Firefox -> Narzędzia -> Przejdź do trybu prywatnego
    Przeglądanie w trybie prywatnym umożliwia przeglądanie Internetu bez zapisywania informacji o odwiedzanych witrynach i stronach.

Jak włączyć tryb prywatny w przeglądarce?
    Mozilla Firefox - CTRL+SHIFT+P
    Internet Explorer - CTRL+SHIFT+P
    Google Chrome - CTRL+SHIFT+N

jeśli się okaże że dalej się da to oznacza że jest jakiś keylogger
    tu masz program, włącz go i zobacz czy masz założone hooki na klawiaturę

Domyślnie

Mam problem z historią stron.
    Były usuwane przy każdym zamknięciu przeglądarki Firefox, znalazłam plik places.sqlite , gdzie strony się zapisują pomimo usuwania ich w przeglądarce.
    Zainstalowałam SQlite managera i wyświetla mi on tylko kilka stron z historii i to w dużych odstępach czasu, co jest niemożliwe w tym wypadku.
    Co więcej, kiedy otworzyłam plik places.sqlite w notatniku, wyczytałam dużo więcej stron niż pokazuje SQlite manager. Jest możliwość, aby ktoś mógł zablokować jakoś niektóre strony, których nie wyświetli ten program, np. może on blokować strony erotyczne? I jak wyświetlić kompletną historię, bądź gdzie ją znaleźć?
    Bardzo proszę o pomoc

Użytkownik

Domyślnie

Używaj jakiegoś systemu LiveCD

Domyślnie

Gdybym tylko wiedziała jak Poza tym chyba nic mi nie da to teraz, musiałabym zastosować trochę wcześniej, kiedy dane jeszcze znajdowały się gdzieś.

Ok, ale może ktoś pomoże mi z inną kwestią.
    Jeśli np. odwiedzam o2 i allegro codziennie, regularnie, to dlaczego w sqlite manager pokazuje mi np. o2 otwierane 16marca, a allegro 18marca i nigdy więcej?
    Czy jest opcja, że jeśli historia nie jest kasowana to zapisuje mi sie odwiedzana strona w pliku places.sqlite, a kiedy zaznaczam automatyczne kasowanie historii to strona się już nie zapisuje w tym pliku?
    I od czego zależy to, że np. danego dnia w sqlite manager pokazuje mi się jedna strona, a otwieranych było więcej?

Jeszcze jedno pytanie, chciałabym się upewnić.
    Czy jeśli danego dnia historia została całkiem wykasowana i w sqlite managerze pokazują mi się strony od tego dnia, a jak już pisałam wczesniej plik w notatniku zawiera trochę więcej stron niż pokazuje ten program, to czy istnieje możliwość, że zapodziała się tam strona z poprzedniego okresu?

Naprawdę bardzo zależy mi na jakichkolwiek informacjach na ten temat.