Poka wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Jak wej do innego komputera, bdcego w tej samej sieci - Please, pomcie !

Domylnie Jak wej do innego komputera, bdcego w tej samej sieci - Please, pomcie !

Cze wszystkim,
    Przypuszczalnie takich tematw byo ju tysic, moe i nadal gdzie s. Za co z gry bardzo przepraszam, ucz si posugiwa forum

Sprawa jest nastpujca, potrzebuj koniecznie "odwiedzi" komputer, ktry znajduje si w tej samej sieci wifi.
    Dokadnie chodzi o ssiada ktry najprawdopodobniej (na 95%) otwiera wszystkim listy (ca poczt) robi zdjcia i archiwizuje je w swoim komputerze. Informacja jest wiarygodna, natomiast ze znikajc poczt, borykamy si ju od ponad roku. Postanowiem zwrci si do Was z prob o pomoc. Jest to bardzo wane, chocia moe i miesznie wyglda.
    Czytaem kilka poradnikw ale jak wida, nic to nie dao. Spokojnie mog powiedzie, e jestem ZIELONY natomiast chci s wielkie i motywacja jeszcze wiksza.
    Jeeli zamaem jakie zasady forum (regulamin) z gry bardzo przeprasza, zrobiem to niewiadomie. Jeeli temat ma znajdowa si gdzie indziej, to poprosz o pomoc w przeniesieniu.

Z gry wielkie dziki za pomoc w sprawie, pozdrawiam.

2. Pani Haker

Doczy
    05-03-2009
    Skd
    Internet
    Postw
    666
    Pochwa
    0

Domylnie

Witam kolejnego nowego uytkownika. Co prawda nie znam si na sieci bezprzewodowej w tym wypadku WiFi ale postaram si pomc.

Czas na mojego maego lifehacka.
    Moe pora zapa ssiada na gorcym uczynku i postraszy policj ew. zorganizowan grup przestpcz, moe to da mu wiele do mylenia. By moe ssiad kradnie tosamo.

Warto ten pobra program do ochrony sieci SoftPerfect WiFi Guard .

Moe kto inny na tym forum zna si na sieci bezprzewodowej i Ci w jaki sposb pomoe. Tyle ode mnie.

Uytkownik Avatar DanoPlurana
    Doczy
    16-03-2007
    Skd
    127.0.0.1

Domylnie

A wiecie czy ten ssiad to jakis ogarniety hax000r? Czy zwykly miertelnik bawiacy sie programikiem ktory mu ktos podeslal? Jezeli chcecie mu uprzykrzyc ycie moecie zrywac mu polaczenie z netem poprzez zatrucie sesji ARP. Do tego celu polecam Backtracka albo poprostu NetCuta. Skoro mowicie ze czyta wasz poczte, zostawcie u kogos w skrzynce przynte ;D W zaleznosci co ssiad lubi, spreparujcie odpowiedniego maila z zacznikiem ktory gdy sasiad zobaczy nie bedzie mogl sie oprzec zeby go sobie nie pobrac Zalacznik oczywiscie bedzie trojanem dzieki ktoremu obczaicie co 'waszego' ma na kompie.

Powodzenia
    [CENTER][FONT=comic sans ms][B][I]Some women are like Internet Explorer: bloated, unstable, and open to exploitation by anyone who wants to have a go.
    [/I][/B][COLOR=#006400][/COLOR][/FONT][/CENTER]

Domylnie

@pit555
    Pamitaj, e "grzebanie" w jego komputerze jest nielegalne, najprociej pj na policj.
    the quieter you become, the more you are able to hear

Domylnie

Cytat Napisa trojanxem Zobacz post
    @pit555
    Pamitaj, e "grzebanie" w jego komputerze jest nielegalne, najprociej pj na policj.
    oczywicie e tak, jestem tego wiadom w 100%, czowiek czasami popada w skrajnoci eby dowie swego.

tak w ogle to cze wszystkim i dzikuj za zainteresowanie si dziwnym tematem !
    Kilkukrotnie zostawiaem ju w skrzynce listy, ktre sam tam wkadaem, na 5 listw, zosta 1.
    Niestety (a byoby najlepiej ) nie mog sobie pozwoli na to, eby przyczai go na gorcym uczynku, w domu jestem wieczorami, a to ju po zawodach.
    Chciaem zaoy monitoring, to troch by rozwizao spraw. Sam nie mog nic zrobi, oczywicie reszta musi si na to zgodzi. Z tego wiem, to 4 osoby nie wyraziy aprobaty, w tym oczywicie mj przyjaciel "listonosz" Obiecaem, e sam pokryj koszty instalacji itd, nic nie dao. Musz si zgodzi wszyscy. Paranoja.
    Czyli non stop pod grk. Co do policji, bardzo chciabym tym zakoczy ca akcj (bez adnych skrupuw) natomiast wiem, e bez dobrego dowodu, ta sprawa bdzie si cign i cign, on zostanie o tym poinformowany, midzy czasie zdy posprzta po sobie i wyjdzie na to, e zrobiem z siebie gupka. (wczoraj rozmawiaem o tym ze znajom policjantk) cika sprawa. Taki kraj..
    Tak wic moi mili, jak sami widzicie, nie ma szau przy wyborze strategii.
    Co do keyloggerw, zastanawiaem si nad tym i bardzo chtnie bym to zrobi, niestety nie mam jego adresu e-mail, a staram si go zaatwi od jakiego czasu (nikt nie ma)
    Moe jest jaki inny sposb eby to zrobi?
    Prbowaem to: \\192.168.1.111\c$ (ip przykadowe), wyskakuje mi jedynie okienko do zalogowanie si (nazwa uytkownika i haso)
    Czyli d..a zbita.
    Z trojanem byby dobry pomys, tylko najpierw musz zna jego uywany adres e-mail
    nastpnie wysa to tak, eby jeszcze otworzy ( i tutaj widz najwikszy problem)

Pytalicie si czy on jest jakim wybitnym infohakersem ?
    Skd, to ksikowy przykad dziecka wiatru i kurzu, czyli Tumana (wcale nie auj, e go obraziem)
    Grande dziki Panowie za powicenie mi kilku minut.

Dawni Moderatorzy Avatar hxv
    Doczy
    09-08-2006
    Skd
    Stalowa Wola

Domylnie

Jeli masz odpowiedni sprzt i dusz chwil czasu aby poczyta co i jak, to moesz prbowa co takiego - http://www.infobyte.com.ar/down/isr-...ade-Readme.txt. W skrcie: korzystajc np. z ARP Poisoning przekierowujesz ruch z komputera ofiary przez wasny i wysyasz faszyw aktualizacj jakiego programu (zawierajc trojana). Na licie gotowych moduw jest m.in. Winamp i Skype, zawsze w razie potrzeby mona dopisa inny program. Jeli program ma wczone automatyczne aktualizacje to cay proces jest praktycznie niewidoczny dla usera. Wicej nie napisz bo nie miaem jeszcze okazji testowa.
    Nie pomagam, nie wykonuje zlece, nie mam czasu. Chcesz co? Pisz do kogo innego.
    hxv blog | Micha Wodarczyk (^hxv) - blip

Uytkownik Avatar Gilotyna-007
    Doczy
    03-02-2012
    Skd
    Global Network

Domylnie

Polecam linuxa LiveCD Black Track 4 RC2 lub Black Track 5 najlepsze systemy do tego typu dziaa

Domylnie

A jak wyglda struktura sieci?

Domylnie

U niego jest router z TP, a reszta czyli 8 osb, podpita jest przez wifi...

Uytkownik Avatar Gilotyna-007
    Doczy
    03-02-2012
    Skd
    Global Network

Domylnie

Po co uczy si technik wama oraz bawi si w jakie aktualizacje dla pocztkujcego jest to magia nie do ogarnicia. Wystarczy zna podstawy i wyj z inicjatywy. Wykorzystaj jego naiwno i ciekawo mianowicie: przeskanuj ca sie wifi w celu zdobycia adresu IP rutera, nastpnie zbinduj jakiego trojana ze zdjeciem. Wgraj zbindowane zdjecie na np: pendriva. Skorzystaj z komutera jakiego klegi nie nalecego do waszej sieci za u niego skrzynke e-mail na imi i nazwisko jakiej wymylonej dziewczyny i wylij wiadomo na swoj skrzynk z zacznikiem zbindowanego serwera trojana ze zdjeciem w temacie napisz np: ja w bikinii ( kole napewno nie ominie tej wiadomoci ciekawo mu nie pozwoli na to ) i wystarczy czeka i co jaki czas prbowa czy si z serwerem trojana w koncu wpadnie . Jeli wyniknby problem z dodaniem zacznika na poczcie skorzystaj z programw np: kurier (ale rwnie go zbinduj ze zdjeciem i pamietaj o zmianie ikony na format obrazu ) lub jakiego innego ktry ciagnie serwer trojana bezporednio z twojego FTP np zaoonego na cba.pl - (do tych celw taki serwer w zupenoci wystarczy) na kompa tamtego kolesia i uruchaniaj go.
    Moesz wykorzysta trojana poprzez IP lub FTP to ju zaley od ciebie.
    Serwer FTP najlepiej obsuguj programem Tolal Commander

Wskazwka dla wszystkich: wykorzystujcie naiwno i ciekawo innych, hacking nie tylko opiera si na umiejtnoci programowania i zaawansowanych typw wama. Pocztkujcym lepiej wytumaczy podstawy dziaania takich procesw i podsun dobry pomys a nie pisa porady dla zaawansowanych...i tak na pocztku tego nie zrozumiej.
    Podrawiam

Domylnie chodzi o ssiada ktry (na 95%) otwiera wszystkim listy (ca poczt)

skoro wiesz, e otwiera Twoj poczt, wsad sobie zdo maila zaacznikl pod nazwa: "pupcia mojej Krysi" i on na pewno otworzy ten zaacznik i sam sobie posadzi backdora...

Domylnie

hahah no jest to jaki sposb. Z policj moe by ciko gdy trudno udowodni, e poczta znikna, a nie przypadkowo j usune...

Podobne wtki

1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-02-2013, 19:51
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-01-2012, 17:13
  3. Jak wej nakonto admina lokalnego w szkolnej sieci
    Przez luky98
    w forum Hasla - Skanery - IP ...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 31-05-2006, 20:47
  4. Jak wej nakonto admina lokalnego w szkolnej sieci
    Przez luky98
    w forum Hasla - Skanery - IP ...
    Ostatni post / autor: 31-05-2006, 20:45
  5. Jak wej do sieci bezprzewodowej na Pocket PC (palmtop)?
    Przez Paalantunio
    w forum Sieci bezprzewodowe
    Ostatni post / autor: 05-05-2006, 11:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •