Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Domyślnie Jak sprawdzić czy server (cyber gate, dark comet itp) działa?

Witam,
    chyba nie było jeszcze takiego tematu.
    Czy znacie jakieś sposoby żeby sprawdzić przed wysłaniem servera do ofiary czy działa?
    Słyszałem kiedyś na HF że można to sprawdzić w sandboxie ale nie pamiętam jak.
    Pozdrawiam

Domyślnie

Wygenerowany plik uruchomić na swoim komputerze i przy generowaniu w np. CyberGate odznaczyć anti sandboxie.

Domyślnie

Mam jeszcze jeden problem z port forward, ponieważ ostatnio zmieniłem dostawce internetu.
    Zamiast modemu cisco (ponieważ wszystkie były wadliwe) dostałem router/modem Thomson TWG
    (który ma niby pełnić rolę modemu) do którego jest podłączony mój prywatny router netgear.
    Kiedy się loguje do panelu administracyjnego wyskakuje mi strona tego Thomsona, a przecież
    laptop na 100% jest połączony z routerem netgear. Zalogowałem się zdziwiony do panelu thomsona
    przekierowałem porty wyłączyłem firewalla i nic. W moim przypadku da sie przekierować porty w ogole?

Dzięki za odpowiedź.
    Możesz mi dokładnie powiedzieć jak to zrobić w przypadku CyberGate?
    Bo jeśli uruchomie go na swoim kompie sam sie zainfekuje...
    Wiem że można to virtualboxem wyprobować ale nie ma jakiegoś
    szybszego sposobu?
    Z góry dziekuje za odpowiedź
    Ostatnio edytowane przez ert123 ; 30-08-2012 o 18:39

Użytkownik Avatar DanoPlurana

Domyślnie

@up. Tak naprawde mozesz wylaczyc autostarty w CyberGate i nawet jak sie zainfekujesz to zrobisz sobie w kliencie 'uninstall' i nie bedzie sladu bo serverze W sandboxie to raczej mozesz sprawdzic czy server nie odpala za sobą innych plikow (czy nie jest z jakims szajsem zbindowany) Ale to czy uda sie połączyc to nie wiem jak mozna sprawdzic za pomocą sandboxa. No i VM jak juz powiedziales ;p Co do port forwardu, odpal Cybergejta na danym porcie i zobacz na canyouseeme.com czy Cie widzi ( w cg tez jest opcja skanowania portow w lanie jak cos )

pzdr
    [CENTER][FONT=comic sans ms][B][I]Some women are like Internet Explorer: bloated, unstable, and open to exploitation by anyone who wants to have a go.
    [/I][/B][COLOR=#006400][/COLOR][/FONT][/CENTER]

Użytkownik

Domyślnie

A ja to robię inaczje. Postawiłem sobie VMware a na nim windowsa xp , po cryptowaniu serverków odpalam je w tym systemie i patrzę czy działają. JAk działają to robię "przywracanie systemu do punktu" i przywracam system do stanu przed utruchomieniem serwerków. Metoda działa idealnie

Domyślnie

Można również klonować każdą Vmke nie trzeba wtedy przywracać systemu,
    mamy jedną vm dziewiczą którą klonujemy, pracujemy na klonie jk chcemy znowu czystą maszynkę to znowu klonujemy dziewiczą VMkę
    Ostatnio edytowane przez janek911 ; 04-04-2014 o 13:28

CamelAnonymous
    Guest

Domyślnie

127.0.0.1