Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Zdobyć hasło do liveboxa

Użytkownik
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Zdobyć hasło do liveboxa

Cześć, mój tata zmienił hasło do livebox'a i ustawił mi internet na godziny Chciałbym to zmienić, ale nie mogę, bo jest hasło zmienione i w tym potrzebuje waszej pomocy. Wcześniej hasło było "admin", tak jak login. Prosił bym o jakieś proste sztuczki jak mogę podglądnąć te hasło i sobie zmieniać Jeśli nie będzie prostego sposobu to i tak proszę pisać, każda pomoc się przyda ! Dzięki

//Tematy o nazwie "potrzebuje pomocy" niby powinny lądować w koszu, ale dałem szansę i zmieniłem nazwę tematu. Pozdrawiam, D.F.

2. Pani Haker

Pochwał
    0
    Użytkownik Avatar orzel111_0
    Siła Reputacji
    4

Domyślnie

Jeśli masz dostęp do umowy zawartej pomiędzy dostawcą internetu a osobą z rodziny która podpisywała tą umowę mógłbyś zadzwonić na infolinie przedstawić się jako właściciel podać podstawowe dane i powiedzieć że zapomniałeś hasła a oni to naprawia.
    możesz też wgrać keylogger-a który wyciągnie to hasło, tylko pamiętaj że nie często ludzie logują się na ten panel aby.
    A sam przycisk reset nie resetuje ustawień nazwy użytkownika i hasła?

jest jeszcze taki link który resetuje liveboxa do ustawień fabrycznych: http://boglan.mine.nu/livebox/reset/reset.html czyli teoretycznie powinien zmienić również hasło na standardowe.

Dawni Moderatorzy Avatar hxv
    Siła Reputacji
    9

Domyślnie

Gdzieś kiedyś natknąłem się na ten link - http://andrzejklusiewicz.blogspot.co...admina-tp.html. Nie miałem jak sprawdzić, czy faktycznie działa, ale myślę, że nie zaszkodzi jak spróbujesz.
    Nie pomagam, nie wykonuje zleceń, nie mam czasu. Chcesz coś? Pisz do kogoś innego.
    hxv blog | Michał Włodarczyk (^hxv) - blip

Użytkownik
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie

Cytat Napisał orzel111_0 Zobacz post
    Jeśli masz dostęp do umowy zawartej pomiędzy dostawcą internetu a osobą z rodziny która podpisywała tą umowę mógłbyś zadzwonić na infolinie przedstawić się jako właściciel podać podstawowe dane i powiedzieć że zapomniałeś hasła a oni to naprawia.
    możesz też wgrać keylogger-a który wyciągnie to hasło, tylko pamiętaj że nie często ludzie logują się na ten panel aby.
    A sam przycisk reset nie resetuje ustawień nazwy użytkownika i hasła?

jest jeszcze taki link który resetuje liveboxa do ustawień fabrycznych: http://boglan.mine.nu/livebox/reset/reset.html czyli teoretycznie powinien zmienić również hasło na standardowe.
    Nie ma co dzwonić brak mutacji od razu się rozłączą -.- Inne pomysły wypróbuje !

Użytkownik
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie

Cytat Napisał hxv Zobacz post
    Gdzieś kiedyś natknąłem się na ten link - http://andrzejklusiewicz.blogspot.co...admina-tp.html. Nie miałem jak sprawdzić, czy faktycznie działa, ale myślę, że nie zaszkodzi jak spróbujesz.
    Nie moge odtworzyć ipconfig ani route -.- coś nie tak.

Użytkownik
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie

Moze ktos mi podac inne propozycje? 2 linki nie dzialaja a 3 link z putty wyskakuje mi blad szukalem w necie ale nie dziala nic mi.