Poka wyniki od 1 do 5 z 5
    Uytkownik
    Doczy
    09-01-2003

Domylnie Duo bdw przy starcie Linuxa

Mam RedHat'a 8.0. Przy uruchamianiu wyskakuje mi kilkanacie (dziesit?) bdw o treci mniej wicej takiej: "/etc/rc.d/rc: line 101: xxx (gdzie xxx to trzycyfrowa liczba) Segmentation fault egrep -a "(daemon |action)" $, 2>/dev/null". Co moge z tym fantem zrobi? Zostaje mi tylko przeinstalowanie Linucha czy moge zrobi co jeszcze? Nie mam pojcia co le zrobiem, siedziaem sobie zwyczajnie na Gnome'ie, pisaem jaki program, wyczyem kompa, te jak zawsze, a na nastpny dzie nie mogem go uruchomi!

Uytkownik
    Doczy
    23-02-2002
    Skd
    L-wo

Domylnie Re: Duo bdw przy starcie Linuxa

Originally posted by CyberKid007
    Mam RedHat'a 8.0. Przy uruchamianiu wyskakuje mi kilkanacie (dziesit?) bdw o treci mniej wicej takiej: "/etc/rc.d/rc: line 101: xxx (gdzie xxx to trzycyfrowa liczba) Segmentation fault egrep -a "(daemon |action)" $, 2>/dev/null". Co moge z tym fantem zrobi? Zostaje mi tylko przeinstalowanie Linucha czy moge zrobi co jeszcze? Nie mam pojcia co le zrobiem, siedziaem sobie zwyczajnie na Gnome'ie, pisaem jaki program, wyczyem kompa, te jak zawsze, a na nastpny dzie nie mogem go uruchomi!

ale nie chce Ci sie wogole teraz uruchomic???
    bo jak mozna to wpisz fsck lub e2fsck i go przeskanuj

Uytkownik
    Doczy
    09-01-2003

Domylnie

wanie, e nie moge go w ogle uruchomi. Przy starcie kiedy system sprawdza czy wszystko w porzdku i wszystko uruchamia, a potem pisze przy kadym urzdzeniu / procesie itp. "ok" pojawiaj si te bdy. Nawet nie dochodzi do momentu kiedy moge si zalogowa.

Uytkownik
    Doczy
    18-11-2002

Domylnie

hm to chyba reinstal linuxa albo aktualnienie, zobacz czy jest mozliwosc aktualizacji podczas instalacji moze dogra to co trzeba ;]

Uytkownik
    Doczy
    24-12-2002

Domylnie Red Hat

Tak - Red Hat ma mozliwo aktualizacji podczas instalki. Jak Ci padnie wszystko to masz okazje przesi si na Red Hat 9. W sumie pierwsze wersje zarwno RH8 jak i RH9 stwarzaj troch problemw i generuj bdy. Red Hat po rejestracji (tylko mail, reszt danych zmyslisz) umoliwia automatyczn aktualizacj systemu przez jaki czas. Potem po tym okresie zwyczajnie si logujesz na ich adres i poprzez panel masz dojcie do tego co potrzebuje wasnie indywidualnie twj komp. Wystarczy pobra i jako root zrobic aktualizacj wpisujc w konsoli rpm -Fvh nazwa pakietu. Pamitaj jednak, e firma wysya Ci od czasu do czasu link mailem, ktry musisz nacisnc , aby mc przeprowadzac dalsz aktualizacj. Nawet jeeli zakoczy si czas takich akualizacji to i tak bdziesz otrzymywa od nich mailem informacje o potrzebie pobrania nowszych wersji pakietw, jeeli jest to konieczne dla bezpieczestwa systemu lub stabilnoci jego pracy. Wystarczy si zalogowa i pobra

Podobne wtki

1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-01-2014, 23:16
  2. Uruchamianie pliku przy starcie systemu.
    Przez mateusz555
    w forum Linux/BSD/Unix
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 06-08-2008, 09:52
  3. Zmiana menu przy starcie systemu
    Przez bus30
    w forum Microsoft Windows®
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-03-2008, 12:42
  4. cmd - uruchamianie przy starcie systemu, co napisa
    Przez mazi1049
    w forum Zdalna administracja (RATs)