Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 23 z 23
    Moderator

Domyślnie

Cytuje mój temat bez odpowiedzi z działu administracyjnego 9-09-2014, 18:50Proszę o walkę ze spamem i zbanowanie

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Proszę o zbanowanie na forum następującego adresu IP:
    Adres IP to: 46.170.211.162
    Nazwa Hosta to: dns.kbp.krosno.pl

AdminCP > vBulletin Options > vBulletin Options > User Banning Options > Banned IP Addresses

Osoba ciągle spamuje swoim produktem forum dzień w dzień. Przynajmniej z miejskiej biblioteki tego nie będzie robił.

Proszę również w miarę możliwości dodać do filtrów cenzurujących na forum te dwa słowa:
    [email protected]
    i
    50464841
    AdminCP -> vB Options -> vB Options -> Censorship Options

Polecam również zgodnie z tym tematem:
    http://mmoct.eu/showthread.php?t=69637

Zastosować:
    1. Moderowanie nowych rejestracji
    ACP > Settings > Options > User Registration Options > Moderate New Members > Yes

2. Aktywacja konta poprzez Email
    ACP > Settings > Options > User Registration Options >Verify Email address in Registration > Yes

5. Zablokowanie wysyłania wiadomości na forum użytkownikom przed potwierdzeniem konta
    ACP > Usergroups > Usergroup Manager > Users Awaiting Moderation
    lub inne ograniczenia utrudniające nowym kontom spamowanie.

------------------------------------
    Potem mój post kolejny 26-09-2014, 21:53:
    ----------------------------------------
    Dodał by administrator te filtry bo w końcu ktoś przestanie to usuwać i zamieni się forum w bezwartościowy śmietnik z duplikowaną treścią i nie będzie miało już to forum żadnej wartości nawet dla googla.

----------------------------------------------

Tylko świetna
    proxima odpowiedziała i szczerze ją pozdrawiam z tego miejsca! Może usłyszy! :-)

Domyślnie

@Dark szkoda, że Administracja z takim stosunkiem traktuje forumowiczów i moderatorów, skoro dostając prosto na tacy instrukcję co i jak nie mogła jej wykonać. Ehh szkoda, że DF nie wypaliło z craker.com.pl
    GG: 1358807

Użytkownik

Domyślnie

Wreszcie ktos to ogarnie. *******ca mozna dostac...

Domyślnie

Na niego nie ma mocnych patrzcie jak spamuje
    http://diecezyakharkivsko-zaporizhsk...oje/korzec.mp4

Moderator

Domyślnie

Cytat Napisał AlerionSecretlogger Zobacz post
    Na niego nie ma mocnych patrzcie jak spamuje
    http://diecezyakharkivsko-zaporizhsk...oje/korzec.mp4
    Spoko domena.

Jakiś zlot ludzi forumowych z okolic a nie bawienie się bananem potrzebny byłby i wpier^@^##@^ spamującym :-).

DF_
    Guest

Domyślnie

Cytat Napisał Dark Smark Zobacz post
    Jakiś zlot ludzi forumowych z okolic potrzebny byłby i wpier^@^##@^ spamującym :-).
    Masz mój topór.

Domyślnie

Witam. Mam pytanie. Ponad rok temu z mojego komputera i mejla zostało wysłane nistosowne zdjęcie to jednej z osób z mojej listy kontaktów. Nie wiem jak to się mogło stać. Teraz jest u mnie nieciekawie bo mój chłopak to zobaczył a ja NIKOMU nie wysłałam tego typu zdjęć. Czy to możliwe ze zostałam zhakowana? Wiem że mojej siostrze ktoś włamał się na komputer (nie ten sam) i widziała tylko jak porusza się kursor. Ja wtedy miałam przez całą noc właczonego skype. Potrzebuje pomocy bo on chce odejść ode mnie a ja nic takiego nie zrobiłam :(

A i dzwonił do jakiegoś meznyzny który siedzial w więzieniu za hakowanie j on powiedział ze do czegoś takiego potrzebne jest min 10 osób żeby zrobić to w jedna noc.

Uprawnienia