Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Domyślnie Szpieg w pracy

Czesc,

Mamy w pracy szpiega. Zgrywa wszystkie dane, zeby przekazac je konkurencji. Chlopak bedzie wywalony, ale najpierw po cichu chcialbym przeszkodzic mu w wyprowadzeniu naszych danych.

Moj cel: wejsc na jego kompa przez siec LAN i wykasowac pliki, ktore chce wykrasc.

Jego komputer dziala na Win7 x64. Znam jego IP, mam pelen dostep do sieci: do serwera plikow, do switchow, do routera itd. Do LANu podpieci jestesmy po kablu.

Moje pytanie brzmi: czy da rade to zrobic i jesli tak to jak to zrobic?

Zbanowany

Domyślnie

Cytat Napisał kali-linux Zobacz post
    Czesc,

Mamy w pracy szpiega. Zgrywa wszystkie dane, zeby przekazac je konkurencji. Chlopak bedzie wywalony, ale najpierw po cichu chcialbym przeszkodzic mu w wyprowadzeniu naszych danych.

Moj cel: wejsc na jego kompa przez siec LAN i wykasowac pliki, ktore chce wykrasc.

Jego komputer dziala na Win7 x64. Znam jego IP, mam pelen dostep do sieci: do serwera plikow, do switchow, do routera itd. Do LANu podpieci jestesmy po kablu.

Moje pytanie brzmi: czy da rade to zrobic i jesli tak to jak to zrobic?
    Metasploit??

Domyślnie

Napisz do mnie mam już doświadczenie w takich sprawach.
    Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem niewykrywalnego keyloggera , exploita z końcówką .doc , docm lub .pdf napisz do mnie ! Gadu Gadu: 48871628

Domyślnie

Probowalem Metasploit, ale czy czy to czasem nie jest skuteczne tylko dla WinXP? :/

PS. Dodam tylko, ze cala 'akcje' chcialbym przeprowadzic mozliwie po cichu i delikatnie. Chodzi o to zeby nie sploszyc goscia.
    Ostatnio edytowane przez kali-linux ; 18-05-2015 o 15:04

Moderator

Domyślnie

Metasploit skuteczny jest na każdy system. Jest to tylko framework (patrząc po nicku powinieneś to wiedzieć). Musisz najpierw dokonać audytu i namierzyć luki a dopiero wykorzystać odpowiedniego exploita (chociażby w metasploitcie).

Domyślnie

Czesc,

Nie wyszlo z tym gosciem - za malo wiedzy i umiejetnosci mialem - sprawa mnie przerosla. Jednak historia zatoczyla kolo i znow jest podobna sytuacja Teraz jednak jestem bogatszy o doswiadczenie.

Historia ta sama: wiem, ze kolega ma przejsc do konkurencji, codziennie podpina dysk zewnetrzny i leci wszystko z serwera plikow. Postanowilem sprobowac ponownie, poczytalem, po probowalem i cos zdzialalem. Uzylem exploitu SMB DELIVERY, zrobilem skrypcik (.bat), uzylem konwertera bat -> exe i podrzucilem mu w pakiecie nowych sterownikow do drukarki Udalo sie! Uruchomilem shell u atakowanego i wrzucilem ten sam pliczek, ale pod nazwa AcrobatUpdate i z odpowiednia ikona do autostartu ofiary i mam codziennie polaczenie. Teraz czas na akcje. Nie chce kasowac plikow, bo sie skapnie, bedzie bardziej ostrozny i zgra dane ponownie. Chcialbym pliki zniszczyc i znalazlem do tego narzedzie: LINK Opisywany tam skrypcik wypelnia plik przypadkowymi znakami nie zmieniajac jego wielkosci. Tak zmodyfikowanego pliku nie da sie juz otworzyc programem domyslnym. Jest jednak jedna wada: skrypcik nie zmienia plikow, ktore w nazwie maja spacje (np. na zwa.docx) :/

Mam jeszcze pytanie: gdy mam otwarty shell osoby atakowanej czy moge wymieniac dane miedzy jego maszyna a moja z linuxam kali? Jakimi komendami to zrobic?

Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez kali-linux ; 25-10-2016 o 10:56

Moderator

Domyślnie

Pracę z systemem plików możesz chyba w tym pakiecie wykonać za pomocą:

• ls - listowanie zawartości katalogu,
    • cd - zmiana katalogu w którym pracujesz,
    • pwd - sprawdzenie w jakim katalogu jesteś.

Do transfreowania danych pomiędzy komputerami można użyć polecenia upload i download lub w wierszu poleceń windows protokołu FTP (aplikacja ftp.exe w konsoli).

Czemu pracodawca nie zablokuje całkowicie USB? Często się tak robi.

Domyślnie

Hej,

Wszystko się udało!
    Ostatnio edytowane przez kali-linux ; 05-01-2017 o 11:49