Poka wyniki od 1 do 6 z 6
    Uytkownik
    Doczy
    20-09-2015
    Skd
    Rybnik

Domylnie Dekodowanie tekstu. Przepraszam za pomyk dziau.

Jestem totalnym laikiem i nie potrafi sobie poradzi sama. Mam tekst ( to wiadomoci z kopii zapasowej ) i przy odtworzeniu mam takie krzoki, i inne dziwy, e zaamuj si ju. Nie ogarniam tego, a musz odszyfrowa tekst...w moim xp kopia wiadomoci jest taka...E(   R2H   ԁ&plusmn;„  $ $ G l o b a l $ $ l  < WT Z 0 / 8 z B t N q 8 9 o p c e h 2 n H F Z 5 V B E h y 0 x W g n t z 6 b A p o G + I n 8 s = E(   j   ݱ Z 0 / s F w Q C J q w r O n k 1 L 0 q L 5 v X n V h t 4 3 m c t i f N e n X N L W o 2 M E = E(   j   D] Z 1 b k 0 5 y Q v L + R A b 4 X T V r T g b K Z D 3 h v j V o K i i q t + B q i 8 w Q 0 = R2H   Uz(  n^ J b f 9 e 6 4 e 9 - 4 5 2 c - 4 e 0 5 - 8 f 7 4 - 1 6 e b 7 f b f 2 7 2 6 Ͽki Z 1 n I S w s J y / d 2 0 K t B 3 j W / b 3 J i N 1 W 6 l q w w Y q 6 5 u F e F A 0 / 0 = R2H   Uz(  ‰\  J J b f 9 e 6 4 e 9 - 4 5 2 c - 4 e 0 5 - 8 f 7 4 - 1 6 e b 7 f b f 2 7 2 6 b f 9 e 6 4 e 9 - 4 5 2 c - 4 e 0 5 - 8 f 7 4 - 1 6 e b 7 f b f 2 7 2 6 …"S Z 0 3 V e G U

wyrwaam kawaek eby pokazac co to jest. Nie odczytam tego. Prbowaam programw ale ja nawet nie wiem jakim cholerstwem jest tekst zaszyfrowany. Pomcie mi prosz was......
    moe pokierujecie mn co i jak robic aby dao si odczyta tekst....jest tego bardzo duo ale niestaty w takim formacie. DZIKUJ ZA POMOC.

Zbanowany
    Doczy
    25-11-2009

Domylnie

Hey,

Co to powinno byc i skad to masz (ten plik) i jaki jest jego format?

Odrazu napisze ze nie znam sie na tym zbyt dobrze ale moze to nie koniecznie jest enkrypcja (zaszyfrowanie).

Moze to jest poprostu korpupcja pliku (Data Corruption) na wskutek zle rozpakowanego pliku. Byl On kiedys spakowany? zip/rar/7z/xz/gzip/tar ???

Hub

Uytkownik
    Doczy
    20-09-2015
    Skd
    Rybnik

Domylnie

cignam plik bdn (chyba)... To z kopii email, wiadomoci znalezione w outlooku komputera ma.
    Odkryam ukryte foldery, znalazam kopie zapasowe wiadomoci i cignam na pendriva. Nie wiem czy le sie zapisao ale byo i jest w takiej postaci.
    Nie mogam tych wiadomoci cign z serwera Outlook czy innych np wp.pl czy Onet do programu Outlook bo m zobaczy by nowy folder z odzyskanymi wiadomociami. Musz znale materiay do rozwodu. Prosz pomcie mi.
    Notatnik nie otwiera, pliku pst nie otwiera. Teraz nie mam dostpu do kompa ma i posuguje sie tym co ukradam.
    Nie znam sie na informatyce ale mam intuicj...
    Czy to jaki ststem zapisu w w.xp? Ale jaki?
    Mam troch tego badziewia, a nie wiem nawet jak otworzy zapis cookues w md5.... Bo chyba w tym formacie jest.
    Prbowaam dekodowa zapis md5 ale bez szans....
    I czy cookuies zapisane stron web zawieraj haso?
    Mam taki cig , zapis np trony Onet.pl gdzie .....s liczby kropka liczby kropka liczy konto.onet.pl/liczby kropka...
    .. Jak to otworzy i czy to jaki system?
    Edytor tekstu pomgby mi?

Masakra....nie wiem co robi....prosze...

Uytkownik
    Doczy
    20-09-2015
    Skd
    Rybnik

Domylnie

chyba to jest plik z danymi outlook z windows xp ...tam kodowanie jest w formacie RTF ...moe trzeba zmiani format , dopisa sownik do kompa ...ten plik chyba jest skopiowany do windows 10 i zapisal si pod taka postaci. Prosz o pomoc. Jestecie cudotwrcami w tych tematach.

Domylnie

Cze,Przepraszam Za glupie pytanie
    Potrzebuje pomocy w odszyfrowaniu wiadomosci(jednej z wielu)mojej narzeczonej chyba do innego faceta.
    Napisze Tak samo Jak bylo-
    G
    G
    Gg
    Lo
    LoI
    Koo
    LIIIIIIzhs
    A
    S
    AS
    ona: Tak
    Sla (slough uk?)
    ona:Wszystko ok,caus
    Prosze pome ktos z tym?

Domylnie

Cytat Napisa Londynczyk Zobacz post
    Cze,Przepraszam Za glupie pytanie
    Potrzebuje pomocy w odszyfrowaniu wiadomosci(jednej z wielu)mojej narzeczonej chyba do innego faceta.
    Napisze Tak samo Jak bylo-
    G
    G
    Gg
    Lo
    LoI
    Koo
    LIIIIIIzhs
    A
    S
    AS
    ona: Tak
    Sla (slough uk?)
    ona:Wszystko ok,caus
    Prosze pome ktos z tym?
    Masz tego wicej? To moe by ich prywatny szyfr.
    O wiele atwiej byoby, gdyby zdoby wiadomo zaszyfrowan i nie. Wtedy mona z atwoci*zama szyfr porwnujc to i tamto. Chyba, e jest naprawd*skomplikowany
    Sorki, na t chwil*nie pomog.

Dlaczego nie piszesz w nowym temacie?

Podobne wtki

1. Wam do dziau na forum
    Przez Siwy001
    w forum Inne narzdzia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-08-2011, 11:33
  2. Dekodowanie pliku .exe
    Przez Alderas
    w forum Inne narzdzia
    Odpowiedzi: 3