Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Domyślnie Ogladanie zdjec kiedy jestem zablokowany na FB

Witam czy moge w jakis sposob zobaczyc profil osoby tkora mnie zablokowala albo z innego konta(mam ja w znajomych) ale widzie jedynie zdjecie profilowe i wspolnych znajomych. czy jest jakis sposob zeby to obejsc ?

Użytkownik

Domyślnie

Z tego co wiem, to jeśli ktoś ma profil ustawiony na prywatny - możesz zobaczyć tylko niektóre jego zdjęcia profilowe i informacje, przynajmniej dopóki nie doda Cię do znajomych.
    Obejść może się da za troche pieniędzy przez jakiegoś znajomego z "wtykami" w facebooku.
    Więcej nie wiem. Czekam aż ktoś wypowie się poważniej, z technicznego punktu widzenia. Prawdopodobnie odpowiedź brzmi "nie". Correct me if I'm wrong.

Widzę pewną możliwość - mianowicie: nowe konto, zapraszanie znajomych znajomych i znajomych Twojego celu, a następnie zaproszenie samego celu do znajomych. Jeśli masz troszke umiejętności aktorskich/pisarskich, cokolwiek, to pewnie uda Ci się tak rozwiązać ten problem (tzw. Social Engineering)

Pozdrawiam, WikWG9
    Ostatnio edytowane przez wikwg9 ; 20-07-2016 o 15:13 Powód: gwiazdki zamiast spacji?
    Odpowiadam na PW. Pisz śmiało Szybki link: http://haker.com.pl/private.php?do=newpm&u=4124819

Domyślnie

Dzieki za odpowiedz, drugie konto na fb mam i mam ta osobe w znajomych tylko mam ograniczenie ze widzę tylko zdjecie profilowe i nic wiecej. Da rade obejsc te ustawienia prywatnosci ?

Użytkownik

Domyślnie

Jesteś zablokowany na obu kontach, czy po prostu ta osoba nic nie publikuje/ma prywatny profil?

Nie ma za bardzo co dodać do mojego postu wyżej. Social Engineering, albo potrzebujesz znajomego z dostępem do serwerów/administracji itp.
    Co jeszcze chcesz wiedzieć????
    Odpowiadam na PW. Pisz śmiało Szybki link: http://haker.com.pl/private.php?do=newpm&u=4124819

Domyślnie

Na jednym jestem zablokowany(czyli od razu wyrzucilo ze zbajomych nawet profilu nie widze ze istnieje na fb a na drugim mam ograniczenie ze mimo tego ze jestesmy znajomymi to pokazuje jedynie profilowe zdjecie ktore jest publiczne, to co dla znajomych dodaje to nie widze tego

Użytkownik

Domyślnie

Możesz powiedzieć coś więcej o tym ograniczeniu? Nie używam facebooka normalnie, więc nie wiem o co chodzi. Na czym to polega? Jak to założyć? Jak to wygląda od strony blokującego?
    Inni znajomi widzą więcej? Jeśli odpowiedź na ostatnie pytane jest pozytywna to rozwiązanie i tak się nie zmienia, więc POWTÓRZĘ JESZCZE RAZ, bo chyba nie widziałeś...
    SOCIAL ENGINEERING!