Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    Użytkownik

Domyślnie Czy takie programy są skuteczne do anonimowości w sieci?

Czy takie programy jak IP HIDER PRO,HIDE ALL IP w pełnej wersji są skuteczne i ukrywają swoją tożsamość w sieci i nie zapisują logów i gdzie nie jestem podsłuchiwany przez policje, bo wiem że są programy typu tor browser,whonix.Proszę o odpowiedź.

Użytkownik

Domyślnie

nvpn.net
    phybervpn.com

Jeżeli szukasz vpn'a który nie zapisuję logów i posiada opcje otwierania dowolnego portu, z mojego doświadczenia najbardziej z dobrej pozycji jest pozycja numer jeden.
    Masz jakąś sprawe? Może Jesteś czymś zainteresowany? Pisz śmiało Gadu-Gadu: 60088644

Użytkownik

Domyślnie

Ale to są płatne a darmowe vpn lub do testowania na 24 godziny .I drugie pytanie bo nie nie chce zakładać nowego tematu co zrobić żeby mieć prywatność w sieci w mozilli oprócz otwarcie nowej karty prywatnej .Proszę o odpowiedź

Moderator

Domyślnie

Karta prywatna służy tylko i wyłącznie do niezapisywania lokalnie historii i tego typu danych na Twoim komputerze. Praktyczne wykorzystanie to np: przeglądanie stron w kafejce internetowej lub bibliotece. Nie zapewnia to w żaden sposób anonimowości. Rozwiązania, które cytujesz również nie są do zachowywania wysokiego poziomu anonimowości a zmiany IP (np: w celu ominięcia regionalnych ograniczeń stron internetowych [treści tylko dla danego kraju]). Dzieje się tak dlatego że przechowują logi. Jedyne rozwiązanie to anonimowo kupiony bezpieczny VPN (darmowe są groźniejsze niż korzystanie z sieci bez VPN) + whonix (tor).

Zapewniam Cię też, że policja Cię nie podsłuc***e. Musi mieć na to zezwolenie od prokuratury, a najpierw musi mieć dowody popełnienia przestępstwa. Ustawa antyterrorystyczna tego nie zmieniła. To są właśnie Polskie media straszące obywateli w telewizji. Od tak po znajomości policjant też Cię nie podsłucha ani nie pozyska informacji o Tobie z ich bazy. Każde logowanie do systemu informatycznego jest logowane i sprawdzane przez odpowiednie jednostki nadzorujące. Ma to zapobiegać nadużyciom.

Użytkownik

Domyślnie

A whonix na wirtualnej maszynie na virtualbox jest skuteczny i bezpieczny i jest prywatność w sieci .I też słyszałem o programie advor że jest bardziej skuteczny niż torbrowser i jak go skonfigurować pod przeglądarkę palemoon,cyberfox.Proszę o pomoc

Użytkownik

Domyślnie

I nie dostałem odpowiedzi