Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Haslo do fb

Domyślnie Haslo do fb

Witam serdecznie . Chcialbym uzyskac haslo do fb albo przechwytywac wiadomosci mesangera od jednej osoby . Jestem laikiem w tych sprawach . Z checia zaplace za pomoc . Aczkolwiek dodam ze nie potrzebuje takiej kontroli na niewiadomo jak dlugi okres wiec program secretlogger odpada . Posiadam e- maila oraz haslo do niego jednak chce abym wiadomosci mogl obejrzec bez zmiany haslo poniewaz nie chce aby kos dowiedzial sie o mojej ingerencji . Bardzo prosze o pomoc

Domyślnie

Cytat Napisał bialy16116 Zobacz post
    Witam serdecznie . Chcialbym uzyskac haslo do fb albo przechwytywac wiadomosci mesangera od jednej osoby . Jestem laikiem w tych sprawach . Z checia zaplace za pomoc . Aczkolwiek dodam ze nie potrzebuje takiej kontroli na niewiadomo jak dlugi okres wiec program secretlogger odpada . Posiadam e- maila oraz haslo do niego jednak chce abym wiadomosci mogl obejrzec bez zmiany haslo poniewaz nie chce aby kos dowiedzial sie o mojej ingerencji . Bardzo prosze o pomoc
    pomoże ktos ?

Domyślnie

Witam,Szukasz zaawansowanej grupy hakerskiej? Oferujemy Wszechstronne Usługi Hakerskie (Łamanie Haseł Facebook,Poczta i inne) Oferujemy również sprzedaż programów szpiegowskich PCKeylogger, MobileKeylogger ( na komputer/laptop , telefon) Chętnie przyjmiemy każde zlecenie.Nasz czas i pracę wyceniamy w zależności od zakresu usług. Kontakt :Email : [email protected] Pozdrawiamy, TeamEseto / tag szukam hakera , pomochakerska , szukam hakera pomoc , szukam hakera do złamania hasła , zlecę złamanie hasła , kto złamie hasło fb Szukam Hakera [email protected] Szukam Hakera [email protected] Szukam Hakera [email protected] Szukam Hakera [email protected] Szukam Hakera [email protected] Szukam Hakera [email protected] Szukam Hakera [email protected] Szukam Hakera [email protected] Szukam