Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Domyślnie secretlogger keylogger - pomoc

Witam. Może jest ktoś, kto posiada secretlogger keyloggera i pomoze mi w skonfigurowaniu keyloggera tak, abym mogła go przesłać w wiadomosci e-mail. Jestem początkująca w tej dziedzinie i nie wiem od czego zacząć. Prosze o wsparcie

Domyślnie

Na forum haker.com.pl panuje zakaz rozmowy o innych keyloggerach niż secretlogger

Domyślnie

Rozumiem,przepraszam.

Domyślnie kilka pytań dotyczących secretloggera

Piszę w tym miejscu, aby nie zaśmiecać forum. Potrzebuję rzetelnej informacji na temat secretloggera. Interesuje mnie m.in:
    - czy można przesłać e-mailem plik, który automatycznie zainstaluje się na komputerze odbiorcy ?
    - czy odbiorca musi coś kliknąć, wpisać, uruchomić, zezwolić itp aby program się zainstalował ?
    - czy secretlogger jest wykrywany przez antywirusy ? (z opinii na forum wnioskuję, że nie )
    - jak wygląda podstawowa konfiguracja, czy jest możliwa do wykonania przez laika informatycznego ?
    - czy są na forum osoby korzystające z secretloggera, które mogłyby coś ewentualnie podpowiedzieć?

Domyślnie

1. Secretlogger'a bez przeszkód można wysyłać emailem.
    2. Odbiorca musi tylko otworzyć plik z secretloggerem żeby program zaczął działać cała instalacja jest bez ŻADNYCH komunikatów.
    3. Secretlogger jest na bieżąco aktualizownay co czyni go niewykrywalnym przez wszelkie programy antywirusowe.
    4. Konfiguracja Secretloggera jest bardzo intuicyjna wystarczy zaznaczyć opcje które nas interesują wpisać adres email na który mają przechodzić logi ( wszystkie hasła oraz tekst wpisywany na komputerze) i kliknąć przecisk " generuj " wygląd interfejsu Secretlogger znajdą Państwo na stronie http://secretlogger.pl/galeria.php * wszystko jest w języku polskim.
    5. Jeżeli nasz klient ma jakiś problem z konfiguracją Secretloggera służymy bezpłatnym supportem.
    Oficjalna Strona Secretloggera: http://secretlogger.pl/