Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 48
    sabres89
    Guest

Domyślnie

Originally posted by Seba 1234
    Raczej Tak
    A ja tego nie rozumiem :hmmm:

A ja tego nie rozumiem[/b]
    nie rozumiem co on napisał... jak można przez 3 króli wypazać "Wszystko" i wpisać "1" ??

Użytkownik

Domyślnie ;)

Witam wydawalo mi sie ze ktos sie pytal moze mi sie tylko wydawalo ale o to jak wejsc do komputera jesli sie ma blokade na kompa ktora np. zalozyli rodzice to proste. wciskamy bardzo trudna mieszanke klawiszy ctrl alt delete i wpisujemy tak jak mamy to gdzie sie wpisuje haslo to otworzy sie nam po tej kombinacji ctrl+alt+delete takie cos wpisz : Administrator powinno sie zalogowac a nastepniew zmien sobie haslo w panelu sterowania

ps. mam prosbe czy jakis dobry hacker ze tak powiem mogly do mnie zaklikac na gg ?? 2519507 potrzebna mi jest informacja do wchodzenia ludziom na kompy z gory dzieki

[ Dodano: 30-07-2007, 15:52 ]
    nie nie i jescze raz nie. idzcie na skroty!!!! jak ten koles bedzie na gg to zrob tak. sciagnij z neta gg rpc moze byc 1 wygeneruj server wpisujac w 1 oknie gg ktore zalozyles w 2 okienku haslo do tego nowego gg a w 3 okienku twoj numer gg z ktorego korzystasz na codzien daj generuj i ten server.exe zmien na fotka.exe jesli koles nie zna sie na rozszezeniach to spoko. on to otworzy jesli ty powiesz ze to fotka np. nago twojej kobiety ale zeby jej nie mowil ze ty mu ja wyslales on to otoworzy ale tak naprawde to sie nie otowrzy bo to tak jakby pusty plik to wyciagnie mu hasla z cal;ego kompa na gg i wtedy przyjdzie ci wiaodmosc od nieznajmoego a w tym powinny byc hasla wybierz jego numer ei jego haslo zaloz nowego urzytkownika na norlanie jego haslo i jego nr i gadaj z twoja kobieta proste gg 2519507

!!! inka !!!
    Guest

Domyślnie

wojtal5, hej mam problem zapomnialem hasla na maila czy mozesz mi pomoc?

Użytkownik

Domyślnie

Originally posted by !!! inka !!!
    wojtal5, hej mam problem zapomnialem hasla na maila czy mozesz mi pomoc?
    Masz przecież przypomnij hasło.

Użytkownik

Domyślnie

Przydał by mi się jakiś słowniczek obszerny i polski przede wszystkim ale te zamieszczone na początku tematu są na rapidzie a ja mam niestety limity (radiówka). Mógłby ktoś łaskawy uploadnąć to gdzieś gdzie nie ma limitów?? Bardzo bym prosił.
    I jeszcze sprawa nr. 2. może to troszkę offtop bo tu jest o hasłach do windy ale była też mowa o caine wcześniej więc też o niego zapytam. Mianowicie mam taką sutuację: sniffuję sobie cainem 4.9 kultularnie ludzi z mojej sieci (jak już wcześniej wspomniałem mam neta radiowego) i obserwowałem poczynania mojego kumpla i zauważyłem na zakładce passwords że niektóre dane które podaje w formularzach są szyfrowane. Np. koleś logował się na torrenty.org na konto z którego ja też korzystam. Nazwę użytkownika widzę prawidłową przemosz17 a hasło nie (powinno być gwiazdy a widzę VmpGU1EySXhUWGRPV0U1cVVtMW9UMVl3V25kalZsSlZVMVJXVD FKc1NuaFdSM2h) i moje pytanie brzmi: jak to rozszyfrowywać i jak poznać jakim sposobem hasło jest zaszyfrowane??

Użytkownik

Domyślnie

apropo tematu z tym ze starzy ci wpisuja hasło zebys mogł na pc posiedziec to znam dwie maetody 1 wejd do windows/system32/ i poszukaj pliku lub folderu user i otwórz go jako tekst 2 start/uruchom/cmd/net user nazwa uzytkoenika random. he niewiece jak zrobic zeby przez goscia znalesc hasł admina?? prubowałem przez awaryjny i wałek na oby dwa sa hasła i jedynie co mi odpala to regedit niewiecie czy w tym do sie znalesc lub zmienic hasło??

Użytkownik

Domyślnie

Popierwsze to troszke odswierzyles temat.
    Te twoje metody sa troche smieszne. Haslo odczytac mozesz tylko do Win98SE, w kazdym nastepnym sa stosowane szyfry jednostronne. Jesli wiesz co to znaczy. W kazdym razie haslo w nowszyszch win muszisz lamac. O tym nie bede pisac bo to bez sensu.
    Usuncie mojego posta i zamknijcei ten temat.

Użytkownik

Domyślnie

Witam . Mam haslo na konpa wlacza sie ono odrazu po wlaczeniu komputera prawdopodobnie to haslo na dys , moze mi ktos powiedziec jak je rozszyfrować albo ktos mi rozszyfruje zdalnie ??

Domyślnie

Witam.
    Witam . Mam haslo na konpa wlacza sie ono odrazu po wlaczeniu komputera prawdopodobnie to haslo na dys , moze mi ktos powiedziec jak je rozszyfrować albo ktos mi rozszyfruje zdalnie ??[/b]
    1. Spróbuj z domowym keyloggerem.
    2. Żeby 'rozszyfrować zdalnie' potrzebne jest Twoje IP. Ale na tym się nie skończy.

3*. Załóżmy, że mama wpisuje Ci hasło. Jak podejdziesz do maszyny i będziesz sam to posyp klawisze cukrem pudrem bądź kurzem (np. z odkurzacza). Mama wpiszę hasło Ty ustawisz klawiaturę pod świtało i będzie widać jakie klawisze były wciśnięte. Zazwyczaj hasła są proste np. 'domek', 'mamusia', 'zupa' czy nawet cyfry. Spisujesz oznaczone klawisze na kartkę i sam robisz kombinacje. Sposób który wymyśliłem w podstawówce żeby odgadnąć hasło na biosa, jak się okazało banalny ale działa ;-)

//************************************************** ******************************
    Jak chcesz zmienić bądź usunąć znane Ci już hasło to podczas włączania komputera wciśnij 'del' > 'set user password'.
    //************************************************** ******************************
    Pozdrawiam,
    discovery

Użytkownik

Domyślnie

Moze ktos powiedziec jak zdjac haslo na dysk z xp bedec zalogowanym i nie znajac go

Użytkownik

Domyślnie

OK . Ale moze jakieś streszczenie bym tego prosił jak to zrobić .

Użytkownik

Domyślnie

<div class='quotetop'>CYTAT(Hunter @ 5.02.2006, 23:42) <{POST_SNAPBACK}></div>
    lamanie hasel XP za pomoca anetXP (filmik) --> pobierz[/b]
    a jak się np. ma dostęp fizyczny do czyjegoś kompa i niezna się passów to można jakoś inaczej?
    Boja gdzieś słyszałem że jak się włącza system to tam poprostu kliknąć del. i wyświetli się panel kontrolny noto klikamy change password i zmienia nam passy do tego konta ktore instalowali9śmy na początku windowsa...

Użytkownik

Domyślnie

Działa na W7?

Domyślnie

chcialbym spytac czy ktos z Was bawil sie z "Hairens boot CD ".
    Bo znajoma zalozyla haslo na system poprzez "start","uruchom" "syskey" itd... i sie haslo zapomnialo. Nie wie jak to ominac(ja tez nie), tzn jeden znany mi sposob to uzycie wlasnie tego Hairens boot CD, ale za bardzo nei wiem jak sie tym obsluzyc. Nie chcial bym czegos zniszczyc. Moge liczyc na pomoc z Waszej strony? PILNE :(

Domyślnie

ja pier....
    najłatwiejszy sposób na świecie, żeby poznać każde hasło w windowsie...
    Ophcrack..
    http://ophcrack.sourceforge.net/