Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 48
    Użytkownik

Domyślnie Łamanie HaseŁ w Windowsie ! +Slowniki

Wiele osób pyta jak lamac hasla w windowsie, nizej zamieszczam linka do programu ktory je odzyskuje.

Cain & Abel - darmowy program którym odzyskasz hasła zapisane w systemie Windows. Program prócz odzyskiwania haseł posiada funkcje śledzenia pakietów sieciowych, oraz łamanie haseł i zabezpieczeń. Program Cain & Abel nie może być wykorzystywany w celach niezgodnych z prawem.
    Ostatnio edytowane przez boyka ; 07-12-2013 o 20:40 Powód: aktualizacja

Użytkownik

Domyślnie

Skoro temat poswiecony jest lamaniu hasel w windows to ja jeszcze dodam ze hasla win9x i me sa przechowywane w plikach C:WINDOWSuser.pwl gdzie 'user' oznacza nazwe uzytkowanika...
    Sa one zakodowane, aby je odkodowac nalezy skorzystac Cain'a

Użytkownik

Domyślnie

heh wiedz poraz kolejny sie narażam na cóż .... taka moja rola...

Wiedz nie każdy rozumiem angielski a te imforamcje to po english wiedz nie dokonca wiem jak go uzyc itp moglbys bardziej to opisać - narazcie zorumialem tyle popraw mnie jezeli rozumuje błędnie.

-sciagasz progs
    -ladujesz na cd/dyskietke
    -reset kompa
    -pozniej cos wybierasz?? czy samo sie wszystko robi i wchodzisz?? <-- tego nie zrozumialem... kk czekam z niecierpliwościa na odpowiedz... cya

Domyślnie

Witam!
    Z poczaczatku chce przeprosic, ze troche zasmiecam temat.

Powiedzmy, ze moja sytuacja wyglada tak:
    Mam blokade na kompa, a zeby zainstalowac prgram ktory podales potrzeba wpis do rejestru wiec bez konta admina mi sie nie uda. Czyli jestem na lodzie. Nie che rowniez czyscic pliku SAM, poniewaz wole zlamac, ale zeby nie bylo widac tego.Slowniki nie wchodza w gre bo na 100% tego hasla tam nie bedzie. Dodaj jeszcze ze nie mam dostepu do inych komputerow gdzie bym mogl zaistalwoac ten program. Jednym slowem ta metoda jest do pupy! Podajcie taka metode, ze na wlasnym kompie, bez isnatlowania programow, ktorych i tak nie uda mi sie zaintsalowac bede mogl roszyfrowac to haslo.

Użytkownik

Domyślnie

Dlaczego nikt nie odpowiada Oskar`owi??
    Originally posted by 0skar
    ...poniewaz wole zlamac, ale zeby nie bylo widac tego.
    mnie też interesuje dyskretny sposób na hasło. Ktoś ma jakieś dobre pomysły?

Użytkownik

Domyślnie

Originally posted by GreEnSnake
    Skoro temat poswiecony jest lamaniu hasel w windows to ja jeszcze dodam ze hasla win9x i me sa przechowywane w plikach C:WINDOWSuser.pwl gdzie 'user' oznacza nazwe uzytkowanika...
    Sa one zakodowane, aby je odkodowac nalezy skorzystac Cain'a
    Do złamania hasła w WIN ME lub 98, niepotrzebny jest Cain. Wystarczy wyczyścić zawartość pliku "pwl" :wink:

Użytkownik

Domyślnie

Originally posted by SEC
    Do złamania hasła w WIN ME lub 98, niepotrzebny jest Cain. Wystarczy wyczyścić zawartość pliku "pwl" :wink:
    To jest ten twoj cudowny sposob na lamanie hasel :brawo:
    Swietny szczegolnie jesli nie chcesz pozostawic po sobie sladu.
    A moze jeszcze rejestr wyczyscic, bedziesz mogl zaczac od nowa z calym systemem

Dawni Moderatorzy Avatar D0han

Domyślnie

Złamanie hasła polega na tym że dowiadujemy się jakie jest a nie kasujemy/zmieniamy aktualne.

Użytkownik

Domyślnie

Siema. Mam pytanko czy ktoś wie jak złamać tymi programami podanymi wyżej hasło, ale gdy konto jest ograniczone(oczywiście w windowsie)??Pozdrawiam.

Użytkownik

Domyślnie

Siema Zioooomy. Mam pewien problem w ktorym sadze ze mi pomozecie. Mianowicie starszy zalozyl haslo na kompa i niemoge wchodzic wtedy kiedy go niema w domu lub wtedy kiedy mi niepozwoli.Mam dostep do kompa wiec mam priv admina.Interesuje mnie sposob ktory zlamie haslo tak ze poprostu poda mi je (tak zeby starszy sie nie kapna ze je znam) lub bardziej brutalny :killer: sposob usuniecia tego hasla ale to w ostatecznosci.Prosze pomuzcie.POZDRO!!

Użytkownik

Domyślnie

to masz problem jak ja

Domyślnie

Originally posted by Włuczykij
    chodzi o pdf. mozesz mi pomóc?? nie znam sie na tym, znasz jakiś łamacz kodów do pdf???
    Od czego jest google ?
    Advanced PDF Password Recovery

Użytkownik

Domyślnie

Co do hasła użytkownika w WinXP zobacz tutaj http://www.haker.com.pl/forum/viewtopic.php?t=16012

Użytkownik

Domyślnie

tak, ściągnołem ten program, włączam idze jakiś pasek i nic mi to nie daje, pisze ze znalazło, do każdego PASSWORD - NOT FOUND moze źle coś robie, jakbyś mógł mi napisać jak krok po kroku obsłużyć ten program, to moze by sie udało<prosi>

Użytkownik

Domyślnie

A w ogóle Twoj tata założył te haslo na admina czy na jakies konto? Twoj tata jest lepszy na kompach od Ciebie?? hehe...