Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 52
    Użytkownik

Domyślnie

Mam dość nieprzyjemny problem. Mianowicie ostatnimi czasy, ludzie za wszelką cene chcą stać się hakerami i dochodzi do takich sytuacji, że używając zrobionego przez kogoś programu włamują się do kompa przypadkowej ofiary i robią w nim masakrę, tzn to co chcą. W noc sylwestrową zagadał mnie własnie jakiś gostek na GG. Podał mi linka do jakiejś strony, a przedtem przedstwaił się jako niejaka karolina i że mnie zobaczyła gdzieś tam na zdjęciu, a chciałaby żebym ją też zobaczył no i żebyśmy sie poznali. Oczywiście nie klikałem na ten link - mozna było poznać po tekście tego komunikatu GG, że jest to początkujący włamywacz używający prawdopodobnie Gadu Ghost Trojan. Przynajmniej tak się domyślam, bo widziałem jak program ten działa. I tu chcialbym zaciągnąć od Was pomocy. Jak dostać się do kompa tego gościa i pokazać mu, co to znaczy niszczyć komuś system. Z góry bardzo dziękuje i myśle że pozytywnie się odniesiecie do mojego zagadnienia. Dzięki. Zapomniałem jeszcze dodać, że chodzi mi głownie o jego adres IP.

Dawni Moderatorzy Avatar D0han

Domyślnie

Daruj sobie, to nie czlowiek nawet byl.
    To bot-spamiarka ktory zacheca ludzi do klikniecia w link pod ktorym siedza exploity.
    Podejrzewam ze moze tam byc tez film *.WMV ze slawna ostania 'wkladka' :twisted:

Użytkownik

Domyślnie

Dzięki za odpowiedź ale zapomniałem dodać iż gość ten jest na tyle naiwny, że atakuje na numerze gg tym co chyba normalnie siedzi. zapisałem sobie jego dane udostępnione w katalogu publicznym i jego numer. Okazało się, że przedstawiał się jako karolina, a w katalogu jest jako niejaki darek. Co jakiś czas jest aktywny. Nie wiem jak wziąć się do tego - może ktoś pomoże?

Użytkownik

Domyślnie

To prawdopodobnie nie jest zaden darek tylko spamboot i jest aktywny kiedy rozsyla spam.
    Prosty programik ktory kazdy kto sie rozejrzy moze miec. Po drugi prawdopodobnie to nie laduje zadnych exploitow tylko reklamuje strony (auto cenzura) i laduje spywere.
    Radze takich rzeczy nie odbierac zbyt osobiscie, a zanim zajmiesz sie ratowaniem swiata podszkol sie odrobine z zasad dzialania sici Ethernet i internet.

Ps. Ludzie nie pytajcie sie "jak sie wlamac" bo na glupie pytania dostaniecie glupia odpowiedz.
    Fakt ze sam poznalem ta strone jakies piec lat temu, kiedy bawilem sie trojanami w lokalnych kafejkach i teraz znalazlem ja ponownie szukajac informacji na temat dzior w gg(zeby sie ustrzec a nie wykorzystywac!!!)
    Ps2.
    Powszechnie znane sposoby na wlamywanie dzialaly kilka lat temu. Teraz jest za szybki internet i zbyt stabilne systemy. Kazdy system sie od siebie rozni(zainstalowane programy) i nie ma jednego magicznego sposobu zeby dostac sie do kogos(chyba ze trojan u osoby z adresem zewnatrznym lub gdy jestesmy pod tym samym adresem rozgloszeniowym) wiec jezeli nie jestes programista znajacym dodatkowo dobrze wiekszos protokolow to zapomnij lepiej o takich rzeczach.
    Zabezpieczenia? Standardowe. Podstawowe programy ustrzega cie przed problemami. I troche wiedzy by sie ustrzec glupich podpuch.
    Pozdrawiam wszystkich amatorow "wlamywania".

Użytkownik

Domyślnie

Oj nieprawda! Co do tego trojanu to zastanów się czy wiesz co mówisz! Bawiłem się wieloma trojanami i wcale gość nie musi mieć zewnętrznego IP, ani nie musi być pod tym samy sygnałem rozdzielającym internet. Wystarczy ruszyć głową! Po drugie to chłopie nie pytam się jak włamać się do kompa, tylko jak dostać jego IP! Kumasz?! Przeczytaj wcześniej dokładniej mój post, a później zacznij na niego odpowiadać! Wygląda na to, że to ty jesteś newbie, bo po co tu sie tłumaczyć, że masz tak mało postów? Pozdrawiam i proszę tej odpowiedzi nie uważać jako odwet, czy coś w tym rodzaju. Troche mnie zdenerwowałeś i tyle.

Użytkownik

Domyślnie

8) Nigdy siebie nie uwazalem za "hakera" i mozna powiedziec ze jestem newbie, w koncu zawsze sa madrzejsi ode mnie i moga mnie czegos nauczyc :-)
    Tresc oznaczona PS jest skierowana do ogolu. Nie odbieraj wszystkiego tak osobiscie!
    A tak w ogole to o co Ci chodzi z tym tlumaczeniem z ilosci postow?
    Co do odpowiedzi na twoj post to byla zawarta w pierwszej czesci mojego postu. Druga, powtorze jest skierowana do ogolu na co wskazuje slowo "ludzie".

Ps. Przepraszam za smiecenie ale nie lubie pozostawiac niedomowien.
    Pozdrawiam

Użytkownik

Domyślnie

Oki zrozumiałem, ale zabrzmiało to jakby było to skierowane do mnie :wink: No ale każdy może się pomylić i źle odczytać kogoś intencje :-D Dzięki za zainteresowanie się tematem i sorry jak moja odpowiedź zabrzmiała zbyt nerwowo Cześć!

Użytkownik

Domyślnie

Witam,

mam problem....
    koleś mnie meczy przez gg...mam jego IP...i chcialbym sprawdzić kto to taki..lub wyciąc mu jakis numer...(zwłaszcza to pierwsze mnie meczy:/) ..probowalem sie podszywac pod inne numery gg ale nic z tego..tak sie nie da! czy znacie jakies program co mi poda jakies informacje o nim..cokolwiek....adres poczty...nie wiem co...:/ ?

moze idzie jakos go sprawdzic?

jestem zielony w tych sprawach..ale szybko sie ucze...jezeli kogos urazilem moją niewiedzą to sorry!juz nie bede

Użytkownik

Domyślnie Pytanko

Kolega ma Neostrade, i ma neta w dwóch pokojach(przez Ruter)

Nie wie (też nie wiem =] ) jak odblokować port 7171 oraz zrobić zewnętrzne IP

Dzięki Za pomoc

Pozdrawiam

Dawni Moderatorzy

Domyślnie Re: Pytanko

Originally posted by nikt_specjalny
    Kolega ma Neostrade, i ma neta w dwóch pokojach(przez Ruter)

Nie wie (też nie wiem =] ) jak odblokować port 7171 oraz zrobić zewnętrzne IP

Dzięki Za pomoc

Pozdrawiam
    Kolega ma neostradę - To już wyklucza to że będzie miał zewnętrzne IP. Po za tym nie mozna tego zrobić samemu. U innych operatorów (bo w neostradzie jest to wykluczone) zewnętrzne IP jest dodatkowo płatne. Więc jak każdy by mógł zrobic to sobie sam, to mijało by sie to z celem.

Co do odblokowanie portu, to robi sie to w ustawieniach routera, ale w tym to już Ci nie pomogę, bo nie mam z nimi doświadczeń.

Użytkownik

Domyślnie Jak odszukac kogos majac IP

mam pewien problem...bardzo zależy mi na tym by odnaleźć osobę mając niepełny numer IP czy jest to mozliwe???blagam pomózciechce wiedziec skąd ten ktos pisze...blagam o szczegolowe informacje

Użytkownik

Domyślnie

Witam
    Przepraszam, ze pisze w tym miejscu ale nie bardzo moge sie "ogarnac" w tym foru a mojego posta z prosba o pomoc zdjeto. mam powazny klopot. Zostalam oszukana przez internet na duuuzo kase. Nie wiem jak sprawdzic IP kompa z ktorego wyslano do mnie maila. Bylam na policji a oni mi powiedzieli, ze nie zaszkodzi jesli we wlasnym zakresie to sprawdze bo troche potrwa zanim oni to zrobia a ja sie boje ze strona WWW zniknie z serwera a nadawca mali rowniez. nadawca jest spoza Polski. Jestem "zielona" w takich sztuczkasz wiec szukam pomocy.
    pzdr

Użytkownik

Domyślnie

Originally posted by adriana1203
    Witam
    Przepraszam, ze pisze w tym miejscu ale nie bardzo moge sie "ogarnac" w tym foru a mojego posta z prosba o pomoc zdjeto. mam powazny klopot. Zostalam oszukana przez internet na duuuzo kase. Nie wiem jak sprawdzic IP kompa z ktorego wyslano do mnie maila. Bylam na policji a oni mi powiedzieli, ze nie zaszkodzi jesli we wlasnym zakresie to sprawdze bo troche potrwa zanim oni to zrobia a ja sie boje ze strona WWW zniknie z serwera a nadawca mali rowniez. nadawca jest spoza Polski. Jestem "zielona" w takich sztuczkasz wiec szukam pomocy.
    pzdr
    Myśle że sama nic niewykombinujesz - szczegółowe informacje na temat IP zagranicznego(proxy) oraz normalnego o nadawcy są zawarte w logach poszczególnych serwerów do których może mieć dostęp tylko policja.

Użytkownik

Domyślnie Re: Adres IP - Host

ktoś mi ciągle pisze niestworzone rzeczy na moich stronkach...mam jego IP a nie wiem jak sprawdzic kto to jest...bardzo bym chciala to wiedzieć prosze odpiszcie.. :whoeva: