Jak zmienić IP?
Czy wiesz jak szybko zmienić IP?..
CyberGhost VPN
Wypróbuj darmowe narzędzie do anonimowego korzystania z internetu..
Jak stworzyć silne i bezpieczne hasło?
Wszyscy dobrze wiemy jak ważne jest posiadanie dobrego hasła..
Tor Browser Bundle
Sprawdź darmowe narzędzie do ochrony danych użytkownika i całego komputera..
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Lamacz hasel gg

koor
    Guest

Domyślnie Lamacz hasel gg

Znacie jakis dobry sposob do zdobycia hasla gg. Nie chodzi mi tu o wydobycie hasla z pliku config.dat bo to nie wchodzi w gre. Trojan tez odpada bo kolo nie jest skonczona lama No i nie znam na tyle tego kolesia zeby przejac jego maila i w ten sposob zdobyc haslo. Jest jakis inny sposob ??? Jezeli byl taki temat to sorry ale jestem tu nowy. Czekam na wasze pomysly( jezeli bedzie to jakis lamacz to powiedzcie ile czasu mniej wiecej zajmie wydobycie hasla)

2. Pani Haker

Pochwał
    0
    Użytkownik

Domyślnie

teoretycznie mozna by zlamac haslo na gg przy pomocy brutusa...

Jako port podac ten co urzywa GG

loging = widomo....

Co do trwania to roznie zalerzy co urzywasz... brutal fors-e czy slownik tak czy inaczej to z tydzien sie zejdzie....

Duzo prostrzym ( i szybszym) sposobem jest trojan albo program "podobny"

Użytkownik

Domyślnie

teoretycznie mozna by zlamac haslo na gg przy pomocy brutusa...

Jako port podac ten co urzywa GG

loging = widomo....

Co do trwania to roznie zalerzy co urzywasz... brutal fors-e czy slownik tak czy inaczej to z tydzien sie zejdzie....

Duzo prostrzym ( i szybszym) sposobem jest trojan albo program "podobny"[/b]

jeszcze sie nie spotkalem z tym, zeby program brutus lamal hasla do gg, tam nawet nie ma chyba takiej opcji, jest telnet, pop3, www, ftp, itp. ale nie ma gg; moze jest w jakiejs nowszej wersji (jezeli taka jest); albo jak sam dopiszesz do tego programu

Użytkownik

Domyślnie

Napisales ze zlamanie hasla z pliku config.dat nie wchodzi w gre a ja Ci na to napisze ze znam algorytm szyfrowania hasla z tego pliku. Majac to haslo mozesz przejac komus numerek gg

Poniewaz juz pare osob pisalo do mnie na maila zeby napisac ten algorytm wiec pomyslalem sobie ze napisze go tutaj ale ostrzegam ze bez delphi sie nie obedzie no wiec:

Na formie nalezy umiescic 2x edit i buttona. W procedurze onclick buttona wpisac:

var str,haslo:string;

i,licz,licz1,liczba:integer;

begin

str:=edit1.text;

i:=0;

repeat

i:=i+1;

licz:=ord(str[i])-65;

i:=i+1;

licz1:=ord(str[i])-65;

liczba:=licz1*16+licz;

haslo:=haslo+(chr(liczba));

until i=length(str);

edit2.text:=haslo;

no dobra ale to jeszczze nie wszystko jak juz macie to otwieracie plik config.dat w jakims edytorze textowym i znajdujecietam slowo Password2 po nim jest kolejne slowo pisane wielkimi literami i to jest zaszyfrowane haslo i to zaszyfrowane haslo nalezy umiescic w edit1 i jak sie kliknie na przycisk to w edit2 pokaze sie rozszyfrowane haslo prawda ze proste. Ale co jak ktos nie umie pisac w delphi (uwazam ze kazdy sznujacy sie uzytkownik kompa powinien chociaz podstawy znac a zwlaszcza uzytkownicy tego forum)to ja jestem dla was taki dobry ze mzaraz umieszcze go na serwerku. No juz jest

winprotect.republika.pl/Lamaczgg.exe

Mam jeszcze takie male pytanko: Dlaczego to wszystko jes przekrzywione przeciez nie uzywalem zadnych tagow? A moze ktos nie pomyslal i zapomnial o czyms takim

<FONT color="#0080C0">Jakis sobie kolorek</FONT>

ZAZNACZAM JEDNOCZESNIE ZE TEN ALGORYTM NIE JEST PRZEZEMNIE WYMYSLONY. WYMSLIL GO JEDEN Z UZYTKOWNIKOW FORUM 4programmers.net/forum/ JA GO TYLKO UZYLEM W MOIM PROGRAMIE

zeddicus
    Guest

Domyślnie

Mam jeszcze takie male pytanko: Dlaczego to wszystko jes przekrzywione przeciez nie uzywalem zadnych tagow? A moze ktos nie pomyslal i zapomnial o czyms takim

<FONT color="#0080C0">Jakis sobie kolorek</FONT>[/b]

hmm... z zrodle strony pojawila sie taka rzecz:

licz1:=ord(str[i]) <-- ta buzka to powinien byc nawias =]

dziwne...

arts
    Guest

Domyślnie

wszystko fajnie , algorytmy , cuda wianki . Bawiłem się tym trochę , tylko skąd wziąć config od osoby której hasło chcę złamać . A tak wogóle to przyszedłem po co innego , chcę złamać proste hasełko od zdalnego administrowania systemu windows . Łażę bez sensu po jakiś stronach , ściagam jakieś słowniki w dziwnych formatach , nieszczęsnego brutusa który nie potrafi się sciagnąć jak należy a teraz grzębię w keyloggerach . Czy dobrze szukam ????

Domyślnie

Aktualnie działającym programem hackerskim do czytania archiwum gg,
    bądź łamaniem hasła gg naszych znajomych jest ten program
    wystarczy numer GG ofiary, on zajmie się resztą.

Domyślnie popelina

nie dosc,ze podane hasla sa do niczego, to jeszcze w trakcie sciagania uaktywnia sie jakis Calivary.com, w ktorym od 1 smsa, ktory wpada mi na kom.trzeba zaplacic 5 zl. To jest kradziej ale mojej kasy, teraz trzeba szybko zablokowac ten temat u operatora sieci kom. bo ta opcja sciagnie mi portki przez glowe i wyczysci mnie z kasy

Dawni Moderatorzy Avatar Αvenger

Domyślnie

nie dosc,ze podane hasla sa do niczego, to jeszcze w trakcie sciagania uaktywnia sie jakis Calivary.com, w ktorym od 1 smsa, ktory wpada mi na kom.trzeba zaplacic 5 zl. To jest kradziej ale mojej kasy, teraz trzeba szybko zablokowac ten temat u operatora sieci kom. bo ta opcja sciagnie mi portki przez glowe i wyczysci mnie z kasy
    Co ty nie powiesz. Na pierwszy rzut oka widać, że to ściema. Że też są jeszcze na tym świecie ludzie, którzy się nabierają na taki fake, porażka.
    SNiper.

Domyślnie

Jak zapisać w delphi ten program ?

Domyślnie

cze, ten link jakoś nie działa, potrzebuję się dostać na czyjeś gadu, czy mogłbym prosić o odezwanie się na maila rolnikwpoluorze(małpa)wp.pl?

Domyślnie

cze, ten link jakoś nie działa, potrzebuję się dostać na czyjeś gadu, czy mogłbym prosić o odezwanie się na maila rolnikwpoluorze(małpa)wp.pl?