Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Wlamania

Joel
    Guest

Domyślnie Wlamania

Sprawa wyglada nastepujaco. Tyle sie slyszy o hakerskich wlamaniach. Trzeba robic petle, przekopiowywac pliki z jednego serwera na drugi itd. Czy nie jest prosciej po zaplanowaniu wiekszego ataku podlaczyc komorke do pc-ta(w tych czasach wiekszosc osob ma komorki) i sie wlamac ??

Oczywiscie mowie o komorkach na karte gdzie telefon oraz karte z numerem mozna kupic calkowice anonimowo. Mysle, ze wowczas namierzenie nie jest na 100 % mozliwe. Prosze, powiedzcie co wy o tym sadzicie.

2. Pani Haker

Pochwał
    0
    Użytkownik
    Siła Reputacji
    14

Domyślnie

Sprawa wyglada nastepujaco. Tyle sie slyszy o hakerskich wlamaniach. Trzeba robic petle, przekopiowywac pliki z jednego serwera na drugi itd. Czy nie jest prosciej po zaplanowaniu wiekszego ataku podlaczyc komorke do pc-ta(w tych czasach wiekszosc osob ma komorki) i sie wlamac ??

Oczywiscie mowie o komorkach na karte gdzie telefon oraz karte z numerem mozna kupic calkowice anonimowo. Mysle, ze wowczas namierzenie nie jest na 100 % mozliwe. Prosze, powiedzcie co wy o tym sadzicie.[/b]

o kuzwa!!!

jeszcze nie slyszalem o wlamaniu przez kome, moze spruboj i nam powiesz czy Cie namierzyli

Joel
    Guest

Domyślnie

Nie probuje, poniewaz nie potrafie. Ale wiem, ze nie da sie namierzyc calkowicie anonimowego IP. A dlatego to pisze, bo to mi sie wydaje za latwe. Mialem nadzieje, ze dacie jakies kontrargumenty i mnie szybko zgasicie. (; Nie chodzi mi o jakies lamerskie wlamania do kolegi itp. , tylko o takie az ktore mozna poleciec.

Użytkownik
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Hmm

Nie wiem jak was ale mnie na takie ataki nie stac hehehhe

Guest

Domyślnie tak, ale...

Oczywiscie mowie o komorkach na karte gdzie telefon oraz karte z numerem mozna kupic calkowice anonimowo. Mysle, ze wowczas namierzenie nie jest na 100 % mozliwe. Prosze, powiedzcie co wy o tym sadzicie.[/b]

tak tylko zeby juz wlamywac sie przez komorke trzeba miec naprawde dobry sprzet i potrzebne do tego narzedzia przez ktore laczysz komputer z komorka a zaloze sie ze bardzo bardzo duzo osob nie ma nawet microfonu, drugie to napewno jest to drogie, a trzecie slyszalem juz dawno o tym ze komorki w japoni w ktorych jest tak bardzo popularny net zarazane sa wirusami co jest bardzo dziwne poza tym nie dlugo nie bedzie komputerow a kazdy bedzie mial wczepiony implant elektryczny do mozgu i nie bedzie wlamow na inny serwer lecz do innego mózga

ide spac bo mdleje

Użytkownik
    Siła Reputacji
    12

Domyślnie

Jak jest mozliwosc namierzenia komury to napewno smietanka z telefoni by o tym nie powiedziala po dobroci

Moglo by to koligowac z prawem konsumeta.

Ale chyba nie jest to mozliwe.

Pozatym poki co to transwer na komurze jest gorszy niz na modemie.

Chyba bys sie pochlastal i... kup duzo kart, takich po 100zl najlepiej...

...:::ANARCHY RULES:::...

Użytkownik
    Siła Reputacji
    12

Domyślnie

kto by mail tyle kaski na wlam przez kome ja napewno nie

zata
    Guest

Domyślnie

Z tego co wiem to operator moze zlokalizowac osobe z dokladnoscia do kilu metrow dzieki pomiarowi odległosci od poszczególnych nadajników idea uruchomila wlasnie taka usługe. Wiec komóre trzebaby od razu wyzucic i nie mozna tego robic w chacie

Fgoo
    Guest

Domyślnie

Chcesz kontrargumentow to już Ci podaje!

Po pierwsze: operator telefonni komórkowej może w każdym momencie zlokalizować użytkownika i nie jest to kwestia karty SIM czy ja wyrzucisz czy nie. Telefon posiada numer IMEI-numer fabryczny. To dzieki niemu jest to mozliwe. Jesli nawet to twoja karta SIM zostala by zablokowana podobnie jak w sytuacji po wygenerowanych kodow do pre-paidow.

po drugie: zbankrotowal bys na takim czyms.

po trzecie: po co tracic dobry telefon (tylko na takim to zrobisz ofcoz) jak sa inne metody na komputerze poprzez bezbosredni dostep do sieci Internet?

Pozdro

Użytkownik
    Siła Reputacji
    12

Domyślnie odp

numer IMEI da sie zmienic

ale i tak niepopieram wlamu przez komoreke

Użytkownik
    Siła Reputacji
    12

Domyślnie

komorke w kazdej polskiej sieci mozna namierzyc na zasadzie podobnej do dgps.

o tym, ze pierunsko drogo - to inna para kaloszy.

mozna pokusic sie o kupno laptopa w wersji amerykanskiej (wbudowane na stale free lacze satelitarne), ale dziala jak na razie, jedynie w zachodniej czesci polski. jednak i wtedy lepiej sobie pojesdzic z kompem po ulicach jakiegos duzego miasta, a paliwo tez kosztuje.