Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 23
    Użytkownik

Domyślnie Neostrada Przez wifi

Siemka mam takie pytnko jak moge podzielic neostrade na modemie speedtouch majac adaptera wifi do usb a w lapku mam wbudowana one sie widza tylko sa jakies prgry zeby neo podzielic

[ Dodano: 10-01-2007, 12:38 ]
    aha a medel karty usb jest taki (ZD1211IEEE 802.11 b+g USB Adapter #2 z firmy ASMAX

Użytkownik

Domyślnie

Wiesz nie wiem czy to jest dobry pomysł ale wydaje mi sie że możesz podzielić przez karty sieciowe tzn przez LAN. Gdy zrobisz np server w CSie to podzielisz neo 512 na 2.

Użytkownik

Domyślnie

No mozesz podzielić,ale wtedy jeden komp bedzie mial internet wtedy kiedy drugi bedzie włączony.Lepiej chyba kupic router z wifi i wykorzystać te karty należycie

Użytkownik

Domyślnie

OK ta ostatnia oodp jest pewna i chce wedlug niej t ozrobic tylko jak zaloze przez konfiguruj siec w domu lub firmie potem mi reseteuje kompa i nic a jak moge inczej zalaczyc

Użytkownik

Domyślnie

Użyj Kreatora Sieci bezprzewodowej A puźniej po oprostu na połączeniu internetowy Zaznacz "udostępnij"

Użytkownik

Domyślnie

:olaboga: :olaboga: :olaboga: :olaboga: :olaboga: :olaboga:
    A bez tego kreatora sie nie da prosze ja jak zainstalowalem ta karte to dostalem taki program i robie tam hotspota tylko nie ma opcji zeby wybrac neostrady :nauka: czytalem juz wiele zeczy i nie pisze jak to podzielic ma ktos jakis pomysl prosze pisac krok po kroku aha i mam pytanie jak moge sobie wysylac do lapka pliki jakies z kompa przez wi fi dziekuje za zaangarzowanie w ten prolem dzieki Prosze o opd na pytania THx

Użytkownik

Domyślnie

Jak chcesz zrobic hotspota?? Przeciez te karty nie posiadaja funkcji AP. Wkompie do którego masz podłączona NEO w kreatorze wybierasz że "Ten komputer łączy sie z internetem bez[pośrednio,inne komputery w Twojej sieci łączą sie przez Twój komputer" a w tym drugim wybierasz że "Ten komputer łączy sie z internetem przezz bramę lokalną lub za pośrednictwem innego komputera",OBa resetujesz,w kompie bez neta wyszukujesz przez WIFI ten komp,w którym masz neo podłaczoną,łączysz się i gotowe.
    Aha i na połączeniu z NEO kliknij właściwości,w zakładce ZAAWANSOWANE zaznacz "Zezwalaj innym uzytkowniką sieci na łączenie sie poprzez połaczenie internetowe tego komputera"
    (Nie napisałem słowo w słowo jak to ma być,ale idzie sie domysleć)

Użytkownik

Domyślnie

Ja na tej karcie pod usb jak zainstalowalem sterowniki i taki program i tam moge zrobic stacje AP i zrobilem ale miejsza z tym mam jeszcze jedno pytanko bo ta usb karta co jakis czas robi sie niedostępna nie wiem czemu tak od niczego Nie wiem o co chodzi a znasz moze jakis prrogram do przesyłania plików miedzy wifi ??

Użytkownik

Domyślnie

Ja miałem sinusa t154 i też się robiła niedostępna. Okazało się że mam popalone kondensatory i usb się rozłączało. Do przesyłania plików nie używam programów tylko otoczenie sieciowego. No chyba że wysyłam za pomocą skype lub po prostu przez DC++

Użytkownik

Domyślnie

Ale do różnych usb podpinam i czasami jest ok czyli nie ma takiego krzyzyka ze siec niedostepna a jak mam udostepnic na otoczeniu raz udostepnilem to na lapku nie widzialem a te kondestaty cz jakos tak to co z nimi ?? ciezka sprawa słuchaj zapisz pliss do mnie na gadu napisze ci wszystko co i jak i spróbujemy cos zadziałać ok 4.2.9.6.7.5.2 zapisz to moje gg a kropki bo gg sie podaje w profilu Thhx pisz jak bedzie ja jestem czesto po prostu niewidoczny

Użytkownik

Domyślnie

Koncentrator USB jest jeden wiec niewarzne pod jaki port podłączysz jak kondensatory padły to niebedzie działaś..A jak masz przekreślone o jest możliwość że jestes poza zasięgiem sieci Albo wpadłes na pomysł używania więcej niż jednego programu do wyszukiwania sieci. A kiedy podłonczasz dodatkową antene to karta pochałnia więcej prądu.Może zasilacz nie wytrzymuje.Mozliwości jest naprawde wiele.Na gg napisze kiedyindziej,bo teraz jestem nietrzeźwy....

Użytkownik

Domyślnie

Nie no Szacunek Hunter ale cos tu nie pasuje ja ci pisze ze mam 2 karty aty mi z ruterem wyjeydzasz jakbym chcial to nie jestem taki tepy zeby kupic rutera stary jak nie masz pojecia to nie bij postow bo jak co to zadalem pytanie jak zrobic siec z neo a nie jak podlonczyc ruter :whoeva: lol sry ze tak ostro ale to nie na temat bylo :okulary:

Użytkownik

Domyślnie

Masz neostrade?
    Panowie nie lepiej by było WAG200G? (Bezprzewodowa bramka ADSL) sam zobacz 1

Użytkownik

Domyślnie

było trzeba kupić Liveboxa możesz tam podłączyć ile komputerów chcesz. A jak masz neo przez modem to kup sobie karte radiową i udostępnisz dla sięci lan internet i będziesz mógł korzystać łącząc się z laptopa