Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Zdobywanie hasła znając login

Użytkownik

Domyślnie Zdobywanie hasła znając login

Jeżeli chodzi o logowanie się do profili na stronach to wydaje mi się że wygląda to różnie na różnych stronach... W moim przypadku mam problem związany z logowaniem na fotka.pl Już jakiś czas nie wchodziłem i nie pamiętam hasła i którego z moich maili użyłem do rejestracji. Konto było raczej w dużym stopniu rozwinięte dlatego nie chce zakładać nowego.

W związku z tym mam pytanie, za pomocą jakiego programu... mógłbym "złamać" hasło do swojego konta (fotka.pl) znając login?

Jest sporo takich programów (brutus, http cracker pro, web cracker, ...), wiem że odpowiedzi mogą być takie że "sam sobie poszukaj", "google" itp. Ale mam pytanie do Was, który z takich programów jest najskuteczniejszy, bo w końcu Wy znacie się na rzeczy =]

2. Pani Haker

Pochwał
    0
    Dawni Moderatorzy

Domyślnie

nie złamiesz tak tego hasła albo dostaniesz banana albo potrwa to kilka lat zależy jak mocne hasło wpisałeś
    A tak wogóle to poszukaj sobie pełno tu tego ;]

No chyba że masz komputer kwantowy :cojest:

Domyślnie

Przecież jest opcja przypomniania hasła można spróbować z tej strony jakiś program do odzyskiwania hasła np. C&A

Użytkownik

Domyślnie

Originally posted by Patrykuss
    Przecież jest opcja przypomniania hasła
    Tak, zgadza się, ale nie pamiętam już jakiego maila wtedy podawałem

Tak myślałem, że zamiast pomocy będą takie odpowiedzi "i tak nie złamiesz hasła", "poszukaj sobie" ;/ Ale jak da się złamać hasło do zwykłej poczty to czemu nie to profilu na fotka.pl? W takim razie proszę o opinię który z programów do tego przeznaczonych działa według Was najlepiej? Chciałbym chociaż spróbować

Z góry dzięki...

Dawni Moderatorzy

Domyślnie

Originally posted by Khack
    Tak myślałem, że zamiast pomocy będą takie odpowiedzi "i tak nie złamiesz hasła", "poszukaj sobie" ;/ Ale jak da się złamać hasło do zwykłej poczty to czemu nie to profilu na fotka.pl?
    Wszystko da się złamać ale nie brutusem ani innym shitem chyba że hasło składa się np z 5 małych liter więc daruj sobie

Jak nie wierzysz to se ściągnij brutusa i próbuj ...

Użytkownik

Domyślnie

Originally posted by abramakabra
    Wszystko da się złamać ale nie brutusem ani innym shitem chyba że hasło składa się np z 5 małych liter więc daruj sobie
    Ja pisze właśnie po to, żeby ktoś powiedział mi coś więcej o tych (skutecznych) programach, którymi da się złamać hasło, a nie o opinię na temat tych słabszych. To otrzymam jednoznaczną odpowiedź?
    abramakabra, mogę na Ciebie liczyć?

Dawni Moderatorzy

Domyślnie

nie ma programów skuteczniejszych i nieskutecznych, wszystkie programy do łamania haseł metodą brute force działają na takiej samej zasadzie i ich szybkość jest podobna, już gdzieś zamieszczałem wzór jak obliczyć czas potrzebny do złamania hasła a jest on taki :

Jak widać przy 6 literach czas jest dosyć długi a jak dojdzie do tego polski znak albo cyfra albo duża litera to może się baaaaaaardzo wydłużyć no i oczywiście jak admin się nie zdziwi że było 500 nieudanych prób logowania i nic z tym nie zrobi no i przy wysyłaniu hasła przez internet trzeba doliczyć opuźnienie przy każdym wysłanym haśle...

Użytkownik

Domyślnie

A ja ci, Khack, nie wierzę.

Powiedzmy, że chcę sobie odzyskać twoje konto. Znam login (Khack), ale "nie pamiętam hasła ani e-maila". I sobie mogę mówić, że to jest moje konto.

Mówisz, że nie wiesz, który mail podałeś w profilu konta. Wyślij sobie przypomnienie, a potem przejdź po wszystkich swoich kontach e-mailowych. Proste, nie?

Daru$
    Guest

Domyślnie

siema jestem nowy dopiero sie ucze od podstaw -> czyli nic nie umiem ;] potrzeboje pomocy z obsluga brutusa sa chetni? Prosze piszcie na gg jutro kolo 9.00 Jeszcze raz prosze i Dziekuje .Narazie. Moje gg to [D0han] ale jeszcze nie jest bezpieczne bo do tego nie doszlem.Wielkie dzieki z gory.

Użytkownik

Domyślnie Re: Zdobywanie hasła znając login

W związku z tym mam pytanie, za pomocą jakiego programu... mógłbym "złamać" hasło do swojego konta (fotka.pl) znając login?

Nie lam hasla, znajdziesz mnie na fotce pod tym samym loginem, wyslij mi zapytanie na PW

Użytkownik

Domyślnie

A ja mam taki sam problem z hasłem na o2. A tak pozatym to jak można złamać hasło Beniamina, bo zainstalowałem, a teraz nie pamiętam hasła? Pliss help me!!!!! :faja:

Dawni Administratorzy Avatar proxima

Domyślnie

Hm...napisz do Fotki (istnieje coś takiego jak kontakt z nimi), ale czemu nie wierzę, że chodzi tu o konto na ich portalu???????????? hihihihihihihihi