Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 15 z 23

Domylnie gdzie sprawdzi wykrywalno wirusa?

tak jak w temacie, chcailbym sie dowiedziec gdzie mozna sprawdzic wykrywalnosc wirusa?
    http://virusscan.jotti.org/ odpada bo kiedy bym nie weszedl jest

Kod:
    The server is extremely busy at the moment, please wait (retrying in ....seconds)...
    wiec moze sa jeszcze inne skanery on line?

Uytkownik
    Doczy
    24-02-2007

Domylnie

Ja uywam tego

Domylnie

Originally posted by chudy1993
    Ja uywam tego
    dzieki, niezla stronka

Domylnie

Originally posted by chudy1993
    Ja uywam tego
    I odznacz Distribute.

Uytkownik
    Doczy
    18-03-2007

Domylnie

Originally posted by 0wn3r+--><div class='quotetop'>CYTAT(0wn3r)</div>
    <!--QuoteBegin-chudy1993
    Ja uywam tego
    I odznacz Distribute.[/b]
    co mi da e odznacz opcje Distribute ??

Dawni Moderatorzy
    Doczy
    19-12-2006

Domylnie

jak najedziesz kursorem to ci sie wyswietli info

Uytkownik
    Doczy
    18-03-2007

Domylnie

Kod:
    Click here if you do NOT want to distribute your sample to any antyvirus campany.
    PRZED:

PO:

Jak to zaznacz to ten plik nie trafi do ich bazy danych.

dziki za pomoc !

Uytkownik
    Doczy
    03-06-2007

Domylnie virusscan?

To jest dobry skaner online. Jak bdziesz tak czeka, to poczekasz baaaardzo dugo, naley co jaki czas odwiea stron. To jest najlepszy sposb. Pozdro!

Uytkownik
    Doczy
    30-06-2008

Domylnie

Ja mam jeszcze pytanie w kwestii tych skanerow online. http://www.virustotal.com/pl/ - czy ten skaner nie dodaje czasem automatycznie pliku do baz danych firm zajmujacych sie oprogramowaniem antywirusowym jak to ma w przypadku tego skanera : http://scanner.virus.org/ gdy nie zaznaczy sie "Do Not Distribute to Anti Virus Companies" ?

Uytkownik (R) Avatar djmentos
    Doczy
    01-05-2007
    Skd
    Gdansk, Poland, Poland

Domylnie

moim skromnym zdaniem ta opcja Dont distribute to fikcja. Kiedy to teciem i odziwo szkoczya mi wykrywalno. -.-

Domylnie

Podejrzewam e takie stronki maj jakie umowy z firmami produkujcymi programy antyvirosowe i dostaj kase za dostarczanie potencjalnie niebezpiecznych plikw... Imo najlepiej stworzyc maszyne wirtualn, zainstalowa wszystkie interesujce nas antyvirusy, wyczy samoczynne skanowanie, ochrone rezydentn etc i skanowa plik pokolei kadym AV, co prawda jest z tym troche bawienia si i marnotrawienia czasu, zwaszcza na aktualizacje ich wszystkich, ale jest przynajmniej pewno, e soft nie zwikszy swojej wykrywalnoci

Uytkownik
    Doczy
    22-05-2004
    Skd
    127.0.0.1

Domylnie

Sorki za wykop ale poniewa temat jest podpity pozwol sobie odpisa...
    Od siebie mog doda NoVirusThanks - ma opcj "Do not distribute the sample" ale w Privacy Policy czytamy:

-Collection and use of submitted files

We may store (temporarily) the files that you send in our online-virus-scanner and the files that you submitted can be shared with Anti-Malware and Security Companies that participate in our project (and some individual researchers) generally if the file is detected by at least one Antivirus Software that is present in the list of the engines of the NoVirusThanks Online Virus Scanner. We cannot exercise control over the actions that these Anti-Malware Companies take. The files are not shared with entities that are outside the Antivirus/Security Industry.
    If you do not want that your file will be shared or distributed because you think that can contain sensitive data or for other personal reasons, you can enable the "Advanced options" and check the "Do not distribute the sample". In that case, the scanner&#39;s reports will not be saved on malwarehash.com, otherwise, we will save only the scanner&#39;s reports of detected files.[/b]
    ...nie wiem czy dobrze zrozumiaem..moe kto przetumaczy ostatnie zdanie?

Pozdrawiam

Dawni Moderatorzy Avatar grzonu
    Doczy
    26-12-2006
    Skd
    Gdansk, Poland, Poland

Domylnie

raporty ze skanow nie sa przechowywane na malwarehash.com sa tylko u nich przechowywane
    Filmy online---Grzonu Blog

1) Moje gg to nie pomoc techniczna w obsludze keyloggerow!!! Na gg i pw pomagam tylko w kwestiach organizacyjnych forum. Masz problem to pisz na forum.
    2) Nie zajmuje sie malware a uprzedzajac pytanie "czemu?" - bo taki mam kaprys!

Uytkownik
    Doczy
    22-05-2004
    Skd
    127.0.0.1

Domylnie

Moe zapytam inaczej:

In that case, the scanner&#39;s reports will not be saved on malwarehash.com, otherwise, we will save only the scanner&#39;s reports of detected files.

W takim przypadku raporty nie bd zapisywane na malwarehash.com, w przeciwnym przypadku (czy "mwic inaczej"?) zapiszemy tylko raporty wykrytych (znaczy zainfekowanych czy wszystkich?) plikw[/b]
    I tak w ogle to chodzi o to, e wysyaj te pliki czy tylko jakie raporty wysyaj/zapisuj? wrr

EDIT __________________________________________
    heh, dziki... miejmy nadziej, e tak wanie jest...

Podobne wtki

1. Jak i gdzie mona sprawdzi swoje umiejtnoci w php, js, mysql?
    Przez octonapewno
    w forum HTML, CSS, JavaScript
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 22-07-2010, 13:38
  2. wykrywalno wirusa
    Przez lolek51
    w forum Dla pocztkujcych
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-11-2008, 14:22
  3. Gdzie sprawdzi swoj log ?
    Przez Alliata
    w forum Inne narzdzia