Binder powiększający "wage" keyloggerka :PP

Szymi_2004

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2007
Posty
19
Witam!
Wiem, że pewnie wiele miało taki problem ale trochę szukałem i jakos nie ma takiego który by mi odpowiadał. Mój serwer ma wiekośc 469 KB (to bardzo, bardzo mało :/). Chciałbym, żeby ważył 1 MB, do 1,20 MB. Proszę niech ktoś pomoże młodemu newbie
<
. Z góry thx i pozdro 4 all.
 

Jaco_cc

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 19, 2007
Posty
89
Zbinduj byle jakim binderem twój serwer keyloggera z czymś innym (np. mp3 albo coś innego), zaznacz żeby mp3-ójka się nie otwierała i będziesz miał.
 

Szymi_2004

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2007
Posty
19
Dziękuję wszytskim za odpowiedzi
<
. Coś spróbuje zrobic z tym moim keyloggerem ;]. Jak się nic nie uda to trudno... Zostanie to nieszczęsne 400 KB
<
. Jeszcze raz dziękuje.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Nie wiem czemu nie pomyśleliście o 100% lepszym rozwiązaniu. Dodaniu po prostu przez edytor zasobu jakiegoś pliku o jakiej chcemy wadze.
Jak to zrobić?
1) Ściągamy Resource Hacker //Wyszukiwarki nie gryzą.

2) File > Open... //(otwieramy kyloggera/aplikacje której chcemy powiększyć wagę)

3) Action > Add a new Resource //Dodajemy do zasobu plik (moja sugestia to dodawaj pliki nie wykonywalne=nie wykrywalne, typu obrazek.jpeg)

4) Open file with new resource //Wybieramy plik który chcemy dołączyć do aplikacji

5) Wypełniamy dane //Najlepiej używać nazw nie zbudzających podejrzeń, bo doświadczony użytkownik przeglądający zasoby może nabrać podejrzeń.

6) Klikamy Add Resource //Dodajemy do zasobu...

7) File Save Ass... //Zapisujemy jako plik.exe lub inny wykonywalny

8) Sprawdzamy rozmiar pliku, prawda że proste?

Pozdrawiam Smarkuś
<
 
Do góry Bottom