Brutus instrukcja obslugi

UnPro

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 21, 2006
Posty
2
Patrze, że sporo ludzi nie orientuje się w tym temacie, więc spróbuje Wam niżej przedstawić mały tutorial na temat hackowania kont pocztowych 3 witryn internetowych:

1.wp.pl
2.onet.pl
3.interia.pl

ad.1.

wpqd4.jpg


Proszę bardzo - wirtualna polska

Zróbcie wszystko tak, jak na obrazku, a będziecie mogli się cieszyć ze zhakowanego konta.

Chciałbym Wam tylko powiedzieć coś o Linijce "UserID"

A chodzi tu o nic innego jak o nazwę użytkownika poczty. Wszystkie konta na wirtualnej poczcie kończą się na @wp.pl, więc nie ma potrzeby wpisywać całej nazwy poczty

czyli np. zamiast "[email protected] wpisujemy tylko "lolek"


ad.2.

onetev2.jpg


Onet.pl


W miejscu UserID wpiszcie pełną nazwę konta, ponieważ zazwy poczty mają tam różnne nazwy jak np. [email protected] czy [email protected] - 2 różne poczty a taki sam login.


ad.3.

Do 3. punktu nie załącze obrazku powiem jedynie, że przy targer wpisujemy "www.poczta.fm", wszystko ustawiamy jak przy dwóch obrazkach wyżej, a w miejscu UserID wpisujemy pełną nazwe poczty, np [email protected], [email protected]


Pozdro

[ Dodano: 21-08-2006, 20:13 ]
Jedyną i to baaardzo uciążliwą wadą tego programu jest czas szukania hasła, który waha się od 15minut do 5 godzin, Pozdrawiam
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Dobra, to teraz ja mam pytanie do ciebie - czy wlamales sie wyzej podanym sposobem do jakiegos konta na tych witrynach? Raczej nie.....
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by D0han
Dobra, to teraz ja mam pytanie do ciebie - czy wlamales sie wyzej podanym sposobem do jakiegos konta na tych witrynach? Raczej nie.....

Raczej Ci nie opowie
<

Ale powiem ze metoda jest zla ,a program jeszcze gorszy zrospaczeni niech probuja
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Originally posted by D0han
@FDJ
Odpowiedzial, twierdzi ze udalo mu sie wlamac :F
Dawno juz, ale nie raz próbowałem i Brutus omijał hasła...
Miałem hasło 12345, a słownik wyglądał tak:
Kod:
54678

09878

21343

12345

54321

65789
Brutus sprawdzil wszystkie hasla i wyswietlil komunikat, ze nie znalazl dobrego hasla.
 
Do góry Bottom