Co słychać? ;)

Dexter

Użytkownik
Dołączył
Listopad 26, 2002
Posty
248
Witam
Po paru latach wszedłem tutaj. No i postanowiłem odzyskać swoje konto
smile.gif

Dołączył: 26-11 02[/b]
Przypomniałem sobie maila na którego było założone to konto, no i go założyłem. Tak oto jestem, po paru latach nieobecności.
Przechodząc do rzeczy... Co słychać?
Widzę że zmienił się skrypt, kadra, ludzie, wszystko...
Czy jest tu ktoś... ze "starej gwardii" jeszcze?
<

Pomijając oczywiście Achatesa którego przy okazji pozdrawiam.
Ktoś pamięta stare czasy?
smile.gif


Pozdrawiam.

/Wątek zakładam w tym dziale, mimo wszystko uważam że bardziej pasuje niż Hyde Park, proszę o nie przenoszenie.
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
co słychac? jak widzisz same zmiany...
smile.gif
tylko marudzenie użytkowników pozostaje bez zmian
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Dużo starych użytkowników straciliśmy
<
A na forum coraz głupsze pytania zadają... Poczytaj sobie ostatnie tematy w dziale ,,Głupie pytania...'' xD

Proxima, ale fajny kotek xD
 

RobertG

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
391
tylko marudzenie użytkowników pozostaje bez zmian[/b]
Wg mnie marudzenia już raczej nie ma bo i coraz mniej ludzi tu zagląda. Może zniechęcili się brakiem zainteresowania ich propozycjami zmian (które jeszcze nie tak dawno przewijały się w 'Uwagi, propozycje..'). Może wzięli sobie do serca powtarzaną tu mantrę że jak się nie podoba można poszukać innego.

Nie macie pomysłu na to forum i dryfujecie do nikąd.

pozdrawiam serdecznie
 

RobertG

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
391
Pomijając Twój pretensjonalny ton, wytłumacz mi sedno tej sprawy bo ja ze zmian widzę tylko dodanie kilku działów i przejście forum na nowy silnik. Co się stało chociażby z konkursem na nowe logo? Co z konkursem na hackme czy co tam miało być? Czemu ilość postów w dziale programowanie spadła praktycznie do zera w porównaniu do tego co było chociażby rok temu? Czemu odeszli użytkownicy pokroju M1ch00 lub TutMira?

pozdrawiam serdecznie
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
ilość postów spadła, bo spadła ilość użytkowników. W zeszłym roku średnie dziennie forum przeglądało po 70 gości i dochodziło do 20 zalogowanych.
A teraz to jest około 30 i 10. Czyli dokładnie połowa.

Jak na mnie to odpadła dokładnie ta połowa, która pytała o tibie, ogame, itd i podawala syf.
Przyznam ze wole mniej pytan niz takie typu jak wyswietlic drugą forme w delphi, co jest na początku 2 rozdzialu kazdej ksiązki...
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Większość tematów została omówiona, brakuje nowych, ludzie częściej korzystają z usług wujka G. Potrzebna jest jakaś rewolucja sprzętowa. Przejście na nową platformę której świat jeszcze nie widział. Tam widzę nadzieję.


"Upadnijmy tak aby świat się zatrząsł!"
 
Do góry Bottom