Czy trojan w inne sieci wenetrzenej mi zadziała?

V

viper

Gość
Czy jest możliwe podlaczenie sie do sererwa trojana ale w innej sieci lokalnej niż moja?! Tzn . przypuœćmy ze trojan jest w sieci o adresie wyjsciowym np. 212.30.xx.xxx i adres wewnetrzny kompa w sieci 192.168.0.3 i jak sie połaczyć jezeli adres wyjsciowy w mojej sieci to np. 217.97.xx.xxx ??

Czy jest wogóle taka możliwosc?
 

acidkiller

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 13, 2001
Posty
28
Czy jest możliwe podlaczenie sie do sererwa trojana ale w innej sieci lokalnej niż moja?! Tzn . przypuœćmy ze trojan jest w sieci o adresie wyjsciowym np. 212.30.xx.xxx i adres wewnetrzny kompa w sieci 192.168.0.3 i jak sie połaczyć jezeli adres wyjsciowy w mojej sieci to np. 217.97.xx.xxx ??

Czy jest wogóle taka możliwosc?[/b]
jeżeli jest router to nie masz co sie męczyć (ps zapomnij o wbijaniu sie do innej sieci)
 
V

viper

Gość
1. Nie wiem co z tš makarada!

2 . Siec tamta ma serwer na windowsie XP, i jeden habi nic wiecej!
 
V

viper

Gość
Sorrki, Maskarada!

I nic mi to nie mówi, mozesz powiedziec cos na ten temat więcej!?


Pozdrawiam
 
B

b4d4ss

Gość
tak prosto:
wyobraz sobie ze stoi jeden komputer glowny ktory ma ip: 212.30.xx.xxx (pelni role servera) a do niego podlaczonych jest kilka innych kompow, ktore maja wewnetrzne ip: 192.168.0.3.
krotko rzecz ujmujac maskarada jest to maskowanie ip podsieci.
po prostu nie polaczysz sie z komputerem ktory jest za serverem.
ale do rzeczy: z tego co pozniej napisales hmmm wnosze ze raczej nie jest to maskarada.
ale i tak nie ma mozliwosci wbicia sie na wewnetrzne ip kolesia.
po prostu hmm jakby to powiedziec ... no nie polaczysz sie z czyms co nie jest widoczne w internecie.
sa rozne metody ale o tym za duzo by tu sie wywnetrzniac, po prostu trojanem tego nie zrobisz.
 
Do góry Bottom