DarkComet Rat - konfiguracja

Pba

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2011
Posty
2
Witam!
Chciałbym się was zapytać jak skonfigurowac dobrze serwer do tego programu.
Oglądnąłem i przeczytałem masę tutów i podczas robienia serwa wyskakuje mi taki błąd:
XXX.no-ip.net was not successfully connected to port: 1604
I tak jest na każdym porcie.
Jak muszę to zrobić aby zadziałało?
 

martinhex

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 2, 2011
Posty
17
Daj sobie spokój z DarkComet on jest mało kompatybilny z crypterami i czesto serwery na nim nie działaja...działa od własnego widzimisie...miałem go jakiś czas i nie byłem zadowolony...
zacznij bawic sie CyberGate działaja na nim prakrtycznie wszystkie cryptery jakie mam i nie mam z nim problemów...robisz server cryptujesz go wysyłasz i masz czyjegoś kompa...dużo opcji dużo mozliwosci,szybkie screeny i wgląd w parycje danego kompa...Używam go praktycznie 3 miesiąc i nie mam z nim problemu...nawet kompik z Vietnamu potrafi u mnie zagościc :)

Używałem jakis czas Blackshades ale Cybergate jakos bardziej chyba mi odpowiada
 

Pba

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2011
Posty
2
Teraz mam pytanie co do CyberGate.
Gdy postawię serwer na swoim kompie to działa
Jeśli komuś wyśle to nie działa.
Jak to naprawić ?
 

martinhex

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 2, 2011
Posty
17
a masz pewnosc że masz zakryptowany ten server bo jesli wysyłasz czysty server to jest on trojanem i kazdy anty wir go zablokuje...Na 100 % Cybergate działa...tylko server musi być FUD czyli czysty niewidoczny przez zadnego antywira...Lub wyslij komuś kto ma wyłączonego antywira i firewalla
 

Fikoł1910

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2010
Posty
11
Hej a zapodał by ktoś link do najnowszej wersji Cybergate?
Szukałem w google i znalazłem kilka ale nie jestem co do nich pewny.

pomożecie?
 

Mikos

Użytkownik
Dołączył
Październik 12, 2011
Posty
1
Witam szukam tego programu jak ktoś ma najnowszą wersję to proszę o wysłanie mi linka na PW.
 

darek4411

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 28, 2011
Posty
2
Witam!
Jestem tu nowy i na początku chciałbym się przywitać! :)

Mam problem z konfiguracją Dark Cometa. Nie wiem dlaczego po zainstalowaniu na drugim komputerze, klient nie chce się połączyć z serwerem. Wszystko ustawiam jak na tutorialach jakich pełno na YT, np.: youtube. com/watch?v=tIYyRwCi5Fk&feature=related . Porty na routerze przekierowane, no-ip dcu skonfigurowany poprawnie. W czym jest problem? Używam najnowszej wersji DC pobranej ze strony producenta.
Dodam jeszcze, że mój i komputer "ofiary" znajdują się w jednej sieci, mam do niego fizyczny dostęp, plik serwera nie był scryptowany, ale podczas testów antywirus był wyłączony, nie ma mowy by przeszkadzał.
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Jak ktoś z was by chciał zacryptować plik to pisać do mnie na PW lub gg: 9332029
Cena: 50zł. Skan na http://myavscan.net/ gratis.
 
Do góry Bottom