DoS/DDoS

Status
Zamknięty.

Arthex

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 10, 2012
Posty
15
Witam mam problem z dosowaniem forum (IPB) ktore jest podlaczone pod strone glowna.
O godzinie 15 wlaczylem 35 okien cmd z uruchomionym poleceniem ping -t -l 25000.
Po 2 godzinach ping wynosil od 3 do 3,7 tys. czasami spadal do 900-2000.
Moje pytanie brzmi czy uzywajac 1 komputera jest sens dosowac strone przez cmd, wiem ze dla niektorych dosowanie strony w tych czasach przez cmd moze wydawac sie smieszne, ale nie mam dostepu do programow/skryptow ktore wylacza strone w pare sekund.

Jaki program polecacie ?
Nie mam zamiaru wylaczac stron rzadowych itp.
Podczas DDoSowania uzywam programu do zmiany IP.

Z gory dziekuje za pomoc.
 

Tadeusz Fantom

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
253
1) Z jednego połączenia nie ma sensu przeprowadzanie tego typu ataku bo na pewno łącza serwera mają większy przepływ niz zwykłego użytkownika
2) Aktualnie wykorzystuje się w tym celu botnety:
a) botnet w oparciu o rozpowszechniane szkodliwe oprogramowanie (zainfekowana duza ilość systemów za pośrednictwem serwera C&C może być użyta do ukierunkowanego ataku na serwer
b) botnet składających się z grupy użytkowników udostępniających swoje systemy i co za tym idzie łącza do przeprowadzenia ukierunkowanego ataku na serwer (tutaj może być starowanie ataku przez wydawanie poleceń odnośnie adresu i czasu ataku przez jedną osobę kierującą atakiem, może być wykorzystane oprogramowanie już wcześniej skonfigurowane które ma zaplanowany adres na który ma być przeprowadzony atak, może być umówiony sposób komunikacji między użytkownikami którzy odpowiednie parametry ataku wprowadzają ręcznie).
3) Wykorzystanie błędów oprogramowania serwera w celu użycia odpowiednio spreparowanych pakietów lub sposobu połączenia z nim w celu zablokowania serwera lub doprowadzenia do restartów.

Zależnie od swoich możliwości wybiera się sposób przeprowadzenia ataku.
 

Arthex

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 10, 2012
Posty
15
Tak myślałem, a co myślisz o programie LOIC ?
Aktualnie mam go na komputerze i testowałem go na mojej stronie na darmowym hostingu cba.pl, metoda HTML nie działała w ogóle, Tylko metoda TPC bardzo zmuliła stronę lub moje łącze (nie wiem czy ten program działa, czy zamula nasze łącze tak bardzo że przerywa nam połączenie i myślimy że strona padła a tak naprawdę strona cały czas stoi).
Gdzieś na forum widziałem program refref, ale on działa tylko wtedy kiedy na atakowanej stronie jest błąd SQL.

Czy jest inny sposób oprócz botneta ?
I co sądzicie o Anonymous OS, ściema czy rzeczywiście działa i istnieje ?
 

Tadeusz Fantom

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
253
Jeśli nawet pobierzesz LOIC w postaci czystej, nie zainfekowanym żadnym trojanem to sądzę, że:
b) botnet składających się z grupy użytkowników udostępniających swoje systemy i co za tym idzie łącza do przeprowadzenia ukierunkowanego ataku na serwer (tutaj może być starowanie ataku przez wydawanie poleceń odnośnie adresu i czasu ataku przez jedną osobę kierującą atakiem, może być wykorzystane oprogramowanie już wcześniej skonfigurowane które ma zaplanowany adres na który ma być przeprowadzony atak, może być umówiony sposób komunikacji między użytkownikami którzy odpowiednie parametry ataku wprowadzają ręcznie).
3) Wykorzystanie błędów oprogramowania serwera w celu użycia odpowiednio spreparowanych pakietów lub sposobu połączenia z nim w celu
Inne metody podałem i wymagają trochę wiedzy i zaangażowania.
I co sądzicie o Anonymous OS, ściema czy rzeczywiście działa i istnieje ?
Odradzam stosowanie, jest to system prawdopodobnie zainfekowany:
http://niebezpiecznik.pl/post/system-operacyjny-od-anonymous-anonymous-os/
 

Arthex

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 10, 2012
Posty
15
Czyli rozumiem że program LOIC to fake ?
Po 1 uruchomieniu nic nie zauważyłem, po drugim odpaleniu programu wszystkie inne strony otwierały się bardzo powoli ale moja strona rzeczywiście padała (Strona internetowa jest niedostępna...) Jestem ciekaw czy tylko na moim komputerze, czy w całej sieci.
 

Tadeusz Fantom

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
253
Czyli rozumiem że program LOIC to fake ?
Jestem ciekaw czy tylko na moim komputerze, czy w całej sieci.
LOIC działa ale w masowym użyciu przez dużą grupę zorganizowanych użytkowników.
Strona była raczej niedostępna ze względu na przeciążenie łącza własnego systemu a nie łącza serwera.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom