facebook problem

jaca84

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2013
Posty
3
Witam wszystkich,
czy jest możliwość namierzenia, zidentyfikowania(IP) osoby na facebooku? "Ktoś" założył sobie nowe konto i wypisuje z tego konta różne rzeczy moim znajomym. Znam tylko nazwę tego konta(osoby). Chciałbym tej osobie dać nauczkę.

Czy jest ktoś kto może mi pomóc?
Pozdrawiam
 

BT5R3

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 19, 2013
Posty
13
jest mozliwosc

Możesz wejść na sniffip.com i wysłać tej osobie link który tam ci podadzą. Podaj go osobie jak go kliknie masz ip. Lecz z tego co wiem namierzanie nie jest zbyt dokładne :(. Jeżeli ta osoba ma neostradę namierzy ci centrum neostrady w warszawie itd. Więc dużo ci to nie da :(.

Lecz sa rozne programy do hackowania FB. Nie pamiętam dokładnie nazwy ale jak sobie przypomnę to spróbuję ci napisać :D
 
Ostatnia edycja:

jaca84

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2013
Posty
3
byłbym wdzięczny, straszne chamstwo ta osoba robi
 
Ostatnia edycja:

BT5R3

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 19, 2013
Posty
13
Ok mam ten program nazywa sie facebook hardcore hack v1.3. Lecz nie sądzę abyś znalazł free download. :D. Ale zapewniam ze ten program działa w 100%. Wykonawca się stara ponieważ są jego ciągłe aktualizacje. Więc jeżeli naprawde masz jakiś problem. A nie chcesz poprostu pobawić się w "hackera" To ten program będzie odpowiedni :D.
 

Αvenger

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 21, 2012
Posty
243
Ok mam ten program nazywa sie facebook hardcore hack v1.3. Lecz nie sądzę abyś znalazł free download. :D. Ale zapewniam ze ten program działa w 100%. Wykonawca się stara ponieważ są jego ciągłe aktualizacje. Więc jeżeli naprawde masz jakiś problem. A nie chcesz poprostu pobawić się w "hackera" To ten program będzie odpowiedni :D.
Nie wiem jak możesz polecać takie ścierwo innym użytkownikom...
 

jaca84

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2013
Posty
3
Rozumiem, więc że program do dupy? Z tego co widziałem jest kilka programików do facebooka, ale spora część z nich bazuje na "wyślij smsa i zapłać kasę" co wiąże się z akceptacją regulaminu (często ukrytego) a w nim różne dziwne rzeczy...... Firmy najczęściej zarejestrowane za granicą i wszelkie spory rozwiazuje sąd z za granicy :) Jest też sporo artykułów na te tematy dotyczące wyłudzeń... Jest jakaś szansa na dowiedzenie się kto to jest? Byłbym w stanie zapłacić.
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Takie programy to fake - nie radzę ich używać nikomu, często służą do rozpowszechniania malware i budowy botnetów. Pomysł na uzyskanie IP dał Ci BT5R3, skorzystaj z niego.
 
Do góry Bottom