jak zdobyc ip kolesia?

L

LAMER

Gość
soorka to znowu ja chcialbym sie dowiedziec jak zdobyc ip jakiegos ziomka jesli np siedze na ircu i na czym polegaja skanery ip:) ?a jak juz zdobede jesgo ip to jak zdobyc maila do niego:)he ale glupi jestem ale kto pyta niebladzi:) narka dzieki
 

Adzi

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2001
Posty
128
Hmmmm...

....DO wycišgania ip lub dns na ircu służy komenda /dns chyba tylko taki coœ jest w mIRC ale nie wiem.
A e-mail to proste wchodzisz na nick kobiecy np.Misia_Sex_DUPA
smile.gif
i zagadujesz wymyœlasz sobie jakšœ gadkę i mówisz że przyœle ci moje zdjęcie podaj e-maila i już masz tylko pod żadnym pozorem nie kšcz rozmowy hehehe to ja siakiœ taki jesteœ głupim lamerem i mam twoje IP i e-maile.


_____________________
GREETZ ADZI i powodzenia
 
R

Rafaello_X

Gość
Skaner IP, polega on na skanowaniu i wykrywaniu otwartych portów do danego adresu.

Jak wyjedziesz zaraz z napisem:
Co to jest gadu-gadu to się wnerwię
<
 
N

Nemo_omeN

Gość
więc to jest tak.....


jak kolo ma g-g (a u nas, teraz, to jest na topie:)))))), i jest twoim kumplem pewnie ma cię w autoryzacji. Jak cię ma w autoryzacji i cie nie olewa to jesteœ w domu........
Œcišgasz se z "Achacia" essential toolsy i włšczasz.
Teraz tylko kliknij "wyœlij plik" a w netstacie essentiali pokaże ci się ESTABLISHED i jego IP. Nawet nie musisz mu nic wysyłać wystarczy tylko otworzyć połšczenie.......
 
R

Rafaello_X

Gość
więc to jest tak.....


jak kolo ma g-g (a u nas, teraz, to jest na topie:)))))), i jest twoim kumplem pewnie ma cię w autoryzacji. Jak cię ma w autoryzacji i cie nie olewa to jesteœ w domu........
Œcišgasz se z "Achacia" essential toolsy i włšczasz.
Teraz tylko kliknij "wyœlij plik" a w netstacie essentiali pokaże ci się ESTABLISHED i jego IP. Nawet nie musisz mu nic wysyłać wystarczy tylko otworzyć połšczenie.......[/b]

A po co się tak bawić.... Wystarczy wejœć na
www.gadu-crack.prv.pl i œcišgnšć inwigilatora. W 5 sekund masz IP gostka
<
.
 
Do góry Bottom