Kod zrodlowy,a nowy trojan

Shogun

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
160
wiele osob pyta jakim jesykiem najlepiej pisac trojany, czasami nie wiedzac nawet o tym ze nie trzeba calego trojana pisac samemu- wystarczy go zlozyc.
Proponuje dyskusje na teamt najlepszy kod zrodlowy trojana.Moze temat jest podobny do teamtu najlepszy trojan jednak zawsze pojawi sie cos nowego a przy okazji dzial zacznie sie rozkrecac. :wink:
 

Driver

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2002
Posty
73
Originally posted by Shogun
wiele osob pyta jakim jesykiem najlepiej pisac trojany, czasami nie wiedzac nawet o tym ze nie trzeba calego trojana pisac samemu- wystarczy go zlozyc.
Proponuje dyskusje na teamt najlepszy kod zrodlowy trojana.Moze temat jest podobny do teamtu najlepszy trojan jednak zawsze pojawi sie cos nowego a przy okazji dzial zacznie sie rozkrecac. :wink:

Hmm wiele slyszalem ze duzo osob uwaza Cafeini 1.1 za najlepszego polskiego konia, zgadzam sie z tym ale mnie bardzo zaciekawilo srodowisko RTB, ktorego niestety autor zaprzestal pisania nowych wersji. Skoda bo mioim zadaniem gdyby dalszy rozwoj tego trojana byl wiekszy to napewno byl by lepszy od Cafe. 8) Moim zdaniem kod zrodlowego tego trojana bylby najlepszy gdyby autor oczywiscie sie zgodzil na jego dalsze pisanie :!: Moze by cos z tego wyszlo
 

Shogun

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
160
Cafeni 1.1 to bardzo dobry trojan, i wiele userow go urzywa to pewne, i jest najskuteczniejszy przedewszystkim.(Gozda dzieki za wyjasnienia)
Nie slyszalem o trojanie o ktorym piszesz ale to tylko spekulowanie co by bylo gdyby......autor nie zaprzestal pisania go!
P.S Mam nadzieje ze juz niedlugo (pod koniec roku lub na poczatku nowego) pojawi sie trojan prawie tak dobry jak cafenii a moze nawet lepszy... (Pewnie niektorzy wiedza o czym mowie) :wink:
 
B

bb

Gość
tylko niech tworca nowego trojka nie zapomni zawrzec tylnich drzwiczek
do trojanka takie jak ma Cafeini oki?! hehe
 

kola

Użytkownik
Dołączył
Listopad 13, 2002
Posty
2
Originally posted by Shogun
wiele osob pyta jakim jesykiem najlepiej pisac trojany, czasami nie wiedzac nawet o tym ze nie trzeba calego trojana pisac samemu- wystarczy go zlozyc.
Proponuje dyskusje na teamt najlepszy kod zrodlowy trojana.Moze temat jest podobny do teamtu najlepszy trojan jednak zawsze pojawi sie cos nowego a przy okazji dzial zacznie sie rozkrecac. :wink:

mam pare pytm do ciebie!
chcem dowiedzieć się paru żeczy o trojanie ponieważ jestem początkującym. dowjedziałem się że można go zrobić w pashalu ale dalej nic! czy możesz mi pomuc :?:
<
 

m4k3r_x

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2002
Posty
160
kola: jest to Pascal (jezyk programowania), a niepashal, czy jak ty to napisales...
<


Poza tym proponowalbym ci najpierw poczytac, jak dzialaja trojany, jak je instalowac, w czym sie je pisze i troszke pouczyc sie tego jezyka programowania, ect. A poozniej np. zdekompilowac jakiegos prostego trojana sprawdzic jak i co on w sobie ma.
smile.gif
 

kola

Użytkownik
Dołączył
Listopad 13, 2002
Posty
2
Originally posted by m4k3r_x
kola: jest to Pascal (jezyk programowania), a niepashal, czy jak ty to napisales...
<


Poza tym proponowalbym ci najpierw poczytac, jak dzialaja trojany, jak je instalowac, w czym sie je pisze i troszke pouczyc sie tego jezyka programowania, ect. A poozniej np. zdekompilowac jakiegos prostego trojana sprawdzic jak i co on w sobie ma.
smile.gif


gdie tego szukać??
 

Shogun

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
160
O pascalu nie wiem nic poza tym ze istnieje taki jezyk wiec soory ale jesli masz pytania to chetnie sluze pomoca. Oczywiscie jesli bede znal dobra odpowiedz na pytanie!
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Originally posted by Shogun
wiele osob pyta jakim jesykiem najlepiej pisac trojany, czasami nie wiedzac nawet o tym ze nie trzeba calego trojana pisac samemu- wystarczy go zlozyc.
Proponuje dyskusje na teamt najlepszy kod zrodlowy trojana.Moze temat jest podobny do teamtu najlepszy trojan jednak zawsze pojawi sie cos nowego a przy okazji dzial zacznie sie rozkrecac. :wink:

Zgadzam sie ze mozna pisac trojanka modulowego. Sam takiego zaczolem pisac i mam juz pare modulow napisane. Chociazby poczciwe dlle - jest to jakis pomysl na polaczenie ludzi programujacych w roznych jezykach - kazdy by dll-ka pisal a potem wszystko w glownym programie do resorcow by dolaczylo i po klopocie
smile.gif
 

Shogun

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
160
Jonny--> to jest pewna mysl, ale najpierw trzaba by zebrac pewna grupke osob ktore chcialyby uczestniczyc w takim projekcie. Trzeba by wszytsko omowic ale pomysl jest dobry i moze cos sie rozwinie....
P.S Fajnie ze znowu jestes na forum. Dawno cie nie widzialem.Jak widzialem twoje ostatnie wpisy to jeszcze dobrze nie wiedzialme jak windows dziala? :wink: SIEMKA PONOWNIE
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Originally posted by Shogun
Jonny--> to jest pewna mysl, ale najpierw trzaba by zebrac pewna grupke osob ktore chcialyby uczestniczyc w takim projekcie. Trzeba by wszytsko omowic ale pomysl jest dobry i moze cos sie rozwinie....
P.S Fajnie ze znowu jestes na forum. Dawno cie nie widzialem.Jak widzialem twoje ostatnie wpisy to jeszcze dobrze nie wiedzialme jak windows dziala? :wink: SIEMKA PONOWNIE
Pozdrawiam serdzecznie.Zeczywiscie ze bardzo dawno mnie nie bylo.Nie mam internetu juz i troszke musialem sie wstrzymac ale teraz coraz czesciej do cafe uderzam
<
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
.
Co do tego projektu to jestem chetny.Od dawna nad tym myslalem i tak jak pisalem nawet zaczolem juz cos robic w tym kierunku (modul keylogerka, modul procedur "makrowirusowych" dzieki ktorym trojanik moze sie sam rozprzestrzeniac, modul spyware, modula sthealth itd.)troche juz napisalem - ale niestety jeszcze jest full do zrobienia. jak ktos jest chetny jeszcze do pracy to czemu nie - wiekszy zarys moge dac na maila
<
.
PS - nie pisz ze masz w2k bo po publikacji Guninskiego na temat dziury w w2k dostaniesz jakiegos maila - nawet mam dobrego sploita heh
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
 

Shogun

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
160
Niech ci bedzie-tak jak achat's napisal na stronie glowenj nie bede wlaczal kompa ani netu i dzieki temu mi sie nikt nie wlamie <lol>
Co do tematu:
Ja z chceia ale nie w najblizszym czasie bo mam wazniejsze sprawy na glowie (niektorzy wiedza o czym mowie :wink: )
Ale jakbys mial jakas konkretna propozycje to napisz!
 

I_v0

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2002
Posty
122
Jezeli ktos jest zainteresowany to moglbym dopisac modul myslacy trojana. Np. zeby logowal system i kiedy wyskoczy jakis blad uczyl sie go wykorzystwyac w swoich celach. Ale musze miec wyraznie YES
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Originally posted by I_v0
Jezeli ktos jest zainteresowany to moglbym dopisac modul myslacy trojana. Np. zeby logowal system i kiedy wyskoczy jakis blad uczyl sie go wykorzystwyac w swoich celach. Ale musze miec wyraznie YES
Calkiem niezle tez juz zaczolem cos takiego robic (pod XP-ka) ale jak jest ktos chetny to czemu nie ??.Jak wchodzisz to byloby nas jush trtzech
smile.gif
.Oki.Wkrotce podesle opis co mam i td.Przydalby sie ktos jeszcze do rozpracowywania firewalli - chodzi mi tu dokladniej o techniki klonowania i podszywania jak by ktos byl chetny to niech da znac.Aha i trzaby cos napisac zeby wlazic do sieci wewnetrznych - juz cos wymyslilem ale tez jest ktos jeszcze potrzebny
smile.gif
.
 
Do góry Bottom