Kursy

Status
Zamknięty.

Mareczek24

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 1, 2008
Posty
9
W tym temacie chciałem napisac że przydały by się kursy ja myśle zrobic forum pt:kursy i nauka i kazdy by zadawał tam pytanie np:poszukuje kursy łamania haseł i ktos kto ma by mu da
<
ł!!i wogule inne zeczy
<
 

NamelessSoldier

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2007
Posty
104
Nie ma takich kursow. Wszystkiego uczysz sie sam. To jest wlasnie najlepsze.
To jak chesz kurs "wszystkiego" to kup sobie szkole hakerow (hahaha, mam gdzies to na dysku i po 2 stronach nie dalem rady tego czytac, bez urazy dla autorow
<
).
No przeciez jest juz taki dzial, tutoriale. Nie ma kursu lamania hasel (mozesz go napisac). Z prostej przyczyny - za obszerny temat do pisania lub na kazde z tych pytan odpowiadaja dwa programu Brutus i Cain (i wszystko jasne). No jaki chcesz jeszcze kurs? Wszystko jest gdzies na necie (napewno po angielsku).
Teraz ktos zaklada temat gdzie kolwiek o lamanie hasla do gg i temat zostaje skasowany, a uzytkownik dostaje nagrode. Proste to troche nie ma sensu.
Pozdrawiam nameless ....
 

Mareczek24

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 1, 2008
Posty
9
Masz w sumie racje ale jednak nalegam na stworzenie dzialu gdzie kazdy by się chwalił swojimi kursami z ktorych by się każdy tesz uczył!!moze ty jestes dobrym haksiorem i dla ciebie to jest glupie ale ja i napewno inni początkujacy zgodzą się ze mną!!!
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
<div class='quotetop'>CYTAT(Mareczek24 @ 2.06.2008, 9:40) <{POST_SNAPBACK}></div>
Masz w sumie racje ale jednak nalegam na stworzenie dzialu gdzie kazdy by się chwalił swojimi kursami z ktorych by się każdy tesz uczył!!moze ty jestes dobrym haksiorem i dla ciebie to jest glupie ale ja i napewno inni początkujacy zgodzą się ze mną!!![/b]
ja jednak nalegam zebys odposcil i żeby jakiś modek przesunął to do odpowiedniego działu np. Kosz
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
na uw-team.org masz dzial z faq i videotutki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom