NetBus a win xp pro

C

cinek

Gość
czy ktoœ mógłby mi powiedziec czy netbustem 1.70 mozna sie wlamac do win xp pro.
 
H

HAKER

Gość
Ten soft...

Człowieku wszędzie sie wlamiesz jesli to jest MICROSOFT jak sam przedrostek mowi MICRO qumash. Przypomnij sobie historię Win xp
BILL GATES:
-System zabezpieczeń Windowsza xp jest nie do zlamania chcemy skończyć z pirackimi wersjami naszych systemów.

Dwa DNI po premierze w USA
50% hakerskich stronek na œwiecie wypuszcza patch który po 1min lamie wszystkie zabezpieczenia i otwiera swobodny dostęp do W XP

Tydzień po wszyscy znali sposób w jaki zabezpieczenia zostaly zlamane i co zrobić żeby przejœć przez problem rejstracji nawet bez żadnego dodatkowego pliku.

Nie przytocze tu historii W NT ale zqumaj nazwe NT! Nice Trying NT qumash.

Pozdra HAKER

PS: wiem że czasami moje wypowiedzi mogš wyglšdać wam groŸnie ale nie przejmujcie się przecie nie chce was pozabijać
 

zraz

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2001
Posty
123
Alez...my sie boimy :))

Poco przepisujesz to z jakiejs strony. Jesli gosc bedzie chcial to poszuka a o winXP jest duzo..wiec po co przepisywac. Pozatym Bil wydal juz patcha na takie cos. Ale teraz bedzie nowa dziura hehe
 
H

HAKER

Gość
NO nie wiem

No wiesz jakby co to to nie jest kserokopia jakieœ wypowiedzi lub jakiegoœ zdania z FAQ-a przynajmniej nie mialem tego na myœli
Ale sorki bo to ma być jakoœ tak że koleœ który sie pyta nie zostaje odesłany do 10MB FAQ z którego i tak dla niego ważne sš tylko 3-4 zdania. Może sie myle to powiedz.
 
Do góry Bottom