niewykrywalny

W

Woren

Gość
Witam!!!
Macie moze jakies trojany niewykrywalne przez antywirusy, skanery itd. (prosze o podanie nazwy i strony z ktorej mozna go saciagnoac).

Pozdr
Woren!!!
 
R

Rafaello_X

Gość
Jak skończę pisać własnego, to będzie, a narazie œcišgnij ze strony achatesa (na pewno masz) "Konik". Jest nowy i całkiem niezły.
 

Adzi

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2001
Posty
128
Jeszcze

CafeInI nie jest wykrywany przez antywirusy i chyba Danton ale nie pamiętam !
 
B

b4d4ss

Gość
witam
smile.gif


do Adzi
cafeini jest wykrywalny przez antyviry juz od dawna, danton nie wiem jeszcze jakis czas temu nie byl.

do Woren'a:
sorka stary zupelnie zapomnialem skonfigurowac to konto w linie i dopiero jak na w2k wlazlem to odebralem maila.
odpowiedz juz ci wyslalem.
 
R

Rafaello_X

Gość
CafeInI nie jest wykrywany przez antywirusy i chyba Danton ale nie pamiętam ![/b]
Zgadzam się z badassem. Cofeini, jest już od dawna wykrywalny (nawet najnowsze wersje), a Danton jest wykrywany tylko przez kilka antywirów, ale najbardziej znane jak mks_vir lub norton antyvirus nie wykrywajš go.
 
W

Woren

Gość
Witam!!!
b4d4ss na jaki e-mail wyslales odpowiedz bo jeszcze jej nie otrzymalem!!!

Pozdro
Woren!!!
 
B

b4d4ss

Gość
irc

dane masz na mailu, nie bede tu robil reklamy, dlatego zdjalem dane ze swojego nicka
<
 

zraz

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2001
Posty
123
Jakoœ...

moze mi się coœ pieprzy ale mi wykrył CAFEiN. Ale nie wiem tak tylko chciałem dodać.


Ps. bedess ty już za niedługo będziesz miał więcej gwiazdek niż Achates!!!
<
 
A

Achates

Gość
Witam

niewykrywalny jak juz, to tylko bardzo swiezutki, kilka, kilkanascie dni od opublikowania ("chlopaki od antywirusow, tez tu wpadaja, najszybsi sa z AVP), lub najlepiej jak juz nie napisany samemu to przynajmnie przerobiony server, wtedy prawie 100%, jesli chodzi o antywiry, na firewall-e to oddzielny temat.

Achates
 
Do góry Bottom