Odzyskanie hasła do profilu GG. Ktoś potrafi? proszę o pomoc.

Madziula

Użytkownik
Dołączył
Październik 12, 2012
Posty
4
Z góry bardzo przepraszam, ze zakładam temat i spamuje bo wiem, że na tym forum takich tematów było kilka.
Mam problem, który jednak mnie jako kobietę i laika w tej dziedzinie przerósł. Chciałabym odzyskać hasło do swojego profilu gadu gadu, który kiedyś na szybko zahasłowałam i żebym ja pamiętała co mi wtedy po głowie chodziło jak robiłam hasło i jakie ono mogłoby być :( Próbowałam już chyba wszystkiego, gg tools 3 i niższych wersji, gg readerów i innych cudów, niestety nic nie poskutkowało.

Wywnioskowałam z rozmów na forum, że trzeba wyciągnąć z profilbasic aby odzyskać hasło do profilu i rozszyfrować.

<ProfilePasswordHash>8so2R3b3NDjGYL2YwUhdSA==</ProfilePasswordHash>

Jeśli było coś było potrzebne, to mam wszystkie pliki, foldery. Mogę oczywiście podesłać.

proszę o pomoc
Magda
 

topskuna

Użytkownik
Dołączył
Październik 19, 2012
Posty
1
Ja również nie chcę zakładac nowego tematu, mam podobny problem. Czytałem tutaj na forach jak to zrobic, ale nie mogę sobie poradzic. Więc czy mógłby ktoś mi powiedziec jak brzmi to haslo S8At83K1yWvBHubge+MOdQ==
 

Madziula

Użytkownik
Dołączył
Październik 12, 2012
Posty
4
Witam
Mam takie pytanie, kiedy ew. czy wgl zostanie złamane moje hasełko bardzo proszę o odpowiedz. Strasznie mi na tym zależy :(
 

CrisPK

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 17, 2011
Posty
13
Ja również nie chcę zakładac nowego tematu, mam podobny problem. Czytałem tutaj na forach jak to zrobic, ale nie mogę sobie poradzic. Więc czy mógłby ktoś mi powiedziec jak brzmi to haslo S8At83K1yWvBHubge+MOdQ==

Twoje hasło to = katastrofanr1

A hasło Madziuli to = boskapaula
 
Do góry Bottom