Opłacalność Blackshades

milosz0010

Użytkownik
Dołączył
Maj 6, 2007
Posty
248
Witam,

Dawno na forum nie zaglądałem, z resztą moja wiedza też nie jest zbyt aktualna, ale...
Poszukuje sprawdzonego backdoora, oczywiście anty-av i z tego co czytam, to polecanie Blackshades. Mogę w niego zainwestować tylko mam parę pytanek - działa za natem? jak z jego wykrywalnością? i jak ze skutecznością?

Jeśli możecie udzielcie jakiegoś info.

Pozdrawiam
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Wykrywalność bardzo duża, jak we wszystkim co jest dobre. Ale od czego są cryptery... :]
 

milosz0010

Użytkownik
Dołączył
Maj 6, 2007
Posty
248
a może mógłbyś polecić coś może w niższej cenie lub nawet darmowego, backdoora głównie jako exploratora plików i służącego do ich przesyłania. I jakiego mógłbym cryptera użyć?
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Jezli nie chcesz wydawac kasy na BlackShades + dobry crypter to ja wybrałbym darmowego trojana i dobry crypter xD Jezeli chodzi Ci tylko o przesylanie plikow to prawie kazdy RAT to ma (Cybergate chociazby). Zreszta z tego co czytam HackForums to od paru dni chyba Blackshades lezy (masa ludzi narzeka ze sie polaczyc nie moze)

Pzdr
 

trojanxem

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2011
Posty
239
do cybergate'a gdzieś crack po necie smiga to za free bedziesz miec :)
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
do cybergate'a gdzieś crack po necie smiga to za free bedziesz miec :)

A masz moze jakis czysty w swoich zaiste tajnych zbiorach? :) Nie pogardziłbym bo jade ze scrackowanej 1.07.5 to już troche stare ;D A wiesz 'magicznych' crackow z backdoorem jest masa ;d

Pzdr
 

trojanxem

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2011
Posty
239
Wieczorem / jutro się podzielę, bo teraz nie jestem na tym kompie i trochę zajęty jestem
 
Do góry Bottom