połączenie dll

greg007

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2007
Posty
314
napisałem prosty program(program.exe). Który korzysta z 3 plików dll. po uruchomieniu od razu jest okienko programu gotowego do pracy i tu moje pytanie: jak połączyć pliki dll tak bym miał tylko jeden plik program.exe a nie 4 pliki? prubowałem w "iexpress" ale coś mi nie wychodzi bo dll też chcą się otwierać po zbindowaniu.
 

Danty

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2008
Posty
15
<div class='quotetop'>CYTAT(greg007 @ 21.05.2008, 7:17) <{POST_SNAPBACK}></div>
napisałem prosty program(program.exe). Który korzysta z 3 plików dll. po uruchomieniu od razu jest okienko programu gotowego do pracy i tu moje pytanie: jak połączyć pliki dll tak bym miał tylko jeden plik program.exe a nie 4 pliki? prubowałem w "iexpress" ale coś mi nie wychodzi bo dll też chcą się otwierać po zbindowaniu.[/b]

Jest taki Binder: "Wojass Simple Binder v1.0" , program jest po polsku i banalnie prosty można nim łączyc jakieś 5 plików w jeden ale możliwe że jak je połączysz to anty-vir będzie informował że to wirus, ja tak miałem...
Pozdro...
 

fr0zon

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2007
Posty
147
Jest tez inna prymitywna opcja
<

Winrarem zrob SFX-a ktory sie zawsze do tempa laduje
<

odrazu automatycznie rozpakowywuje i odpala plik ktory chcesz choc to moze byc niedokonca to co chcesz osiagnac ;/
 

greg007

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2007
Posty
314
<div class='quotetop'>CYTAT(Danty @ 24.05.2008, 21:12) <{POST_SNAPBACK}></div>
Jest taki Binder: "Wojass Simple Binder v1.0" , program jest po polsku i banalnie prosty można nim łączyc jakieś 5 plików w jeden ale możliwe że jak je połączysz to anty-vir będzie informował że to wirus, ja tak miałem...
Pozdro...[/b]
jak nim połącze to otpali się tylko plik *.exe? bo jak łącze to dll też się otwierają
<


<div class='quotetop'>CYTAT(fr0zon @ 24.05.2008, 23:35) <{POST_SNAPBACK}></div>
Jest tez inna prymitywna opcja
<

Winrarem zrob SFX-a ktory sie zawsze do tempa laduje
<

odrazu automatycznie rozpakowywuje i odpala plik ktory chcesz choc to moze byc niedokonca to co chcesz osiagnac ;/[/b]

no to niezbyt mi pasi bo chodzi o rozszerzenie exe:(
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
jak korzystasz z tych dll`i dynamicznie ( ladujesz funkcje za pomocą LoadLibrary() ) to możesz dodać je do zasobów i w trakcie uruchomienia sprawdzic czy istnieja na dysku jak nie to je wypakować z zasobów.
jak nie to sfx`em nawet
 

Danty

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2008
Posty
15
<div class='quotetop'>CYTAT(greg007 @ 26.05.2008, 9:51) <{POST_SNAPBACK}></div>
jak nim połącze to otpali się tylko plik *.exe? bo jak łącze to dll też się otwierają
<
[/b]
Tam ustawiasz które przy uruchomieniu mają się odpalic...
Ustaw tam żeby tylko się odpalał plik *.exe
A i nie gwarantuję czy po zbingowaniu tych trzech plików dll z exe twój program będzie mógł korzystac z tych biblotek dll
Pozdro...
 
Do góry Bottom