Pomóżcie mi prosze!!!!!!!!!!!!!!!

G

Gisbern

Gość
Słuchajcie.Mam wielki problem...
Od paru dni ktoœ grzebie mi w kompie,zorientowałem sie ze mam trojana wiec wszedłem na stronke i poœcišgałem programy "anty" i...nic.O to chodzi ze nic nie wykryło
Cały czas sobie ktos robi głupie kawały w stylu zwalniania myszki,restartu kompa,głupiej muzyczki z głoœniczka w obudowie itd.Wydaje mi sie ze znalazłem to czego szukałem bo scaner portów wykrył adres IP kolesia ktory sie łšczy do mnie i że to jest NetSpy .Wszystko by było spoko gdyby...pasował do opisu na tej stronce.Nie ma żadnego pliku albo klucza w rejestrze o takiej nazwie żeby pasował do tego opisu...Nie wiem co można dalej zrobić jak ma sie adres IP.Prosze bardzo o poradę bo sam sobie nie poradzę...Probowałem wszyskimi programami i żaden nic nie wykrył..
Nie wiem co robić jak mam juz jego IP...
Dzieki z góry...
 
G

Guest

Gość
Najprostsza metoda w twoim przypadku, zabijaj kolejno procesy i kolejno sprawdaj czy dalej nasluchuje na porcie, wkoncu dowiesz sie jaka ma nazwe plik servera, wtedy dell i odzsukaj wpisy.
 
S

siemasz

Gość
Użyj skanera portów!

Użyj skanera portów. Zobaczy wtedy jakie masz otwarte porty. PóżŸniej poszukaj w sieci trojanów które urzywajš tychportów. Jeœli już będziesz wiedział który to Trojan to poszukaj w sieci opisu jak go usunšć. Usuniesz go i po problemie!
 
D

DJKufel

Gość
Z zabijaniem procesow, to niezla metoda,
ale jak np. taki sobie trojan jest wklejony
do np. biblioteki DLL, ktory korzysta z niej np.
Internet Explorer...
to co wtedy jak np. musisz sobie przeglondnac strony :)
Wtedy tez musisz znalezc taka biblioteke
i przemienic na orginalna :)
Bo trojany ktore lepia sie do plikow DLL,
tez idzie takie zrobic :)
(... i jak dobrze mysle to chyba takie istnieja)
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Moze masz jakiegos trojana co zabija antytrojany i antyrobaki w pamieci!
 
Do góry Bottom