Pomoc w odnalezieniu profilu

gossher

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 31, 2012
Posty
2
Witam wszystkich. Mam takie pytanie chce zdobyć profil na facebook'u jednej osoby ponieważ nie chce mi podać i jak to zrobić ? Z kontaktów to mam tylko nr gg tej osoby . Da się coś z tym zrobić ?
 

HeadShotDeluxe

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 17, 2012
Posty
86
Z kontaktów to mam tylko nr gg tej osoby

Witaj
Jak masz nr GG tej osoby, to możesz przecież założyć "lewy" profil na GG, zaprzyjaźnić się z nią i wypytać dyskretnie: jak ma na imię, gdzie mieszka, czy ma rodzeństwo, itd. Jak dobrze Ci pójdzie, to poda Ci swoje imię i nazwisko no i jeszcze fotka tej osoby też by się przydała. Jak już zdobędziesz wystarczająco informacji, to masz do dyspozycji "wyszukiwarkę znajomych" na fejsie. Wklepujesz zdobyte imię i nazwisko i szukasz. Fotka też Ci się przyda, żeby mieć pewność że to ta osoba. Oczywiście osoba ta może mieć nazwę na fejsie jako "pusia17" albo "rudy102". Cała sztuka polega na umiejętnym wypytaniu takiej osoby przez GG. Sposób jest czasochłonny, ale powinien przynieść oczekiwany efekt. Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:

gossher

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 31, 2012
Posty
2
Powiem tak mam numer mam kilka zdjęć znam imię i nazwisko . Chodzi o to że ta osoba ma zupełnie inną nazwę na fb -.-
 
Do góry Bottom