Problem z archive.db

studenciak22

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2012
Posty
2
Witajcie. Sprawa wyglada nastepująco mam sam plik archive.db i chciałbym go odczytać. Spróbowałem otworzyć WordPad'em i pewne zdania są do odczytania ale kiedy,kto jaki numer gg niestety nie bo wiekszośc jest zaszyfrowane. Próbowałem podmienić archiwum ze swoim ale są odczytywane tylko 3 ostatnie wiadomości które nie zostały usunięte z archiwum ale podgląd w WordPad wyrażnie pokazuje również skasowane wiadmości. Jest możliwość przeczytać to jakoś??
 

Gilotyna-007

Użytkownik
Dołączył
Luty 3, 2012
Posty
151
Najprostrzym sposobem jest zastąpienie archiwum swojego tym zdobytym w ścieżce: C:\Documents and Settings\Administrator\Dane aplikacji\Gadu-Gadu 10\numer GG\archive.db
Przy tej czynności musisz mieć wył. GG po zamianie uruchamiasz GG
 

studenciak22

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2012
Posty
2
Własnie tu jest problem bo jak podmieniłem archiwum to widać tylko 3 rozmowy, które nie zostały usuniete ale podglad w WrodPadzie pokazuje również skasowane wiadmosci...i własnie na odczytaniu tych skasowanych wiadomosci mi zalezy
 

markusgti

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2013
Posty
7
podmienia marchiwu male to nic niedaje dalej mm swoje archium po mimo ze wklej to co chce zoabczyc
 

Tadeusz Fantom

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
253
podmienia marchiwu male to nic niedaje dalej mm swoje archium po mimo ze wklej to co chce zoabczyc
Albo masz inną wersję GG albo spróbuj jeszcze (jeśli oczywiście masz) podmienić plik konfiguracyjny programu.
Może też dysponujesz "skopanym" plikiem bazy.
Nie rozumiem też czy zmieniłeś ten plik czy nie. Jeśli nie chce zmienić to sprawdź we właściwościach pliku uprawnienia, w razie czego zmień je.
 

markusgti

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2013
Posty
7
ja mam gg 11 a plik z archiwum jest z gg 10,ma mtaki problem ze jak instaluje gg 10 to zaisntaluje mi sie gg 11 nieiem dlaczego tka jest
 
Do góry Bottom