Prosze o pomoc !!

japcok15

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 10, 2007
Posty
44
Tak jak w temacie mam problem z exploitem + binder.. chodzi mi o to ze zbindowalem keylogera z plikiem i wzucilem na serwer jak ktos wchodzi na niego to logi przychodza do wylonczenia kompa wiec tak jak ktos wylonczy kompa i potem go uruchomi to mi juz logi nei przychodza ... dlaczego tak sie dzieje prosze o pomoc... a jak weznie sie samego keylogera uruchomi bez bindowania to on dziala caly czas wiec cos jest z tym bindowanie nie wiem moze cos zle zrobilem ? prosze o pomoc ..
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
Bindowanie exploita, tego jeszcze nie bylo.

Dzieje sie tak dlatego, ze keylogger nie dodaje sie do autostartu, user musialby go ponownie odpalic po reboocie aby dziaial.
 

japcok15

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 10, 2007
Posty
44
to nie bindowanie exploita ale bindowanie keylogera+pusty programik... i wsadzenie go na serwer zeby go sam uruchomil wiec tak sie dzieje jak ktos wchdzi na stronka sciga ten zbindowany plik i go uruchamia .. i wtedy przychodza mi logi..ale jak juz ktos wylonczy komputer lub go zrestartuje to wtedy logi juz nie przychodza .. ;/
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
Logi nie przychodza, bo keylogger sie nie wlacza wraz z systemem.
Dlaczego tak jest napisalem w poscie wyzej.
 

japcok15

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 10, 2007
Posty
44
zauważyłem 1 rzecz która sie dzieje ..a więc tak po restarcie komputera i po chodzeniu jego 15 minut zauważylem ze logi sa wysylane ale nie dochodza one ... zauwazulem to bo avast przy wlanczaniu sie IE pokazuje taki obrazek Script Block i potem w procesach jest IE ..czyli wysyla logi ale one nie dochodza do mnie ;/
 
Do góry Bottom