Pytanko o gre www.bloodwars.interia.pl

theblade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 16, 2013
Posty
3
Witajcie,

Czy moze bawił się ktoś z Was "ulepszaniem" postaci w w/w grze ??
Gram sobie w to jakiś czas, ale wiadomo zasobów zawsze brakuje to pomyślałem że stuninguje swoją postać.. niestety moja wiedza jest bardzo niska tak więc wykładam się co chwilę.
Przekopałem troche www w poszukiwaniu w miarę prostych obejść i próbowałem podmieniać zawartość strony jednak jest to ponad moje siły.

Teoretycznie jeżeli mam tam konto to mam dostęp rw do swoich wpisów w db tylko jak przekonać serwer ze nie mam juz np 10kd a mam 100..

Mógłby się ktoś nad tym pochylić i nakierować? :)
 

theblade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 16, 2013
Posty
3
No proszę Was... tylu specjalistów i zero odpowiedzi??? Czy moze wiekszosc to script kiddy ?? :)
 

theblade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 16, 2013
Posty
3
Teoretycznie to jeśli masz tam konto to masz tam konto. Dostępu bezpośredniego do bazy nie masz, więc za dużo nie zdziałasz.

Zgadza się ale w tej grze ja mogę łączyć przedmioty które mam, mogę zmieniać między sobą tzw kamienie itp czyli musze mieć dostęp rw w pewnym stopniu do bazy... Pytanie jest jak oszukać taką bazę??
Raczej większość operacji wykonuje się po stronie klienta tak więc jakbym mógł podmienić zawartość skryptów które są tam używane to może by się udało...
Próbowałem zbadać zawartość strony i np jest podczas np "upgrade" sprzętu jest uzywany skryt miksujący w którym jest zapisane dokładnie co ma robić z jakim prawdopodobienstwem sukcesu itp.
Jakby była możliwość wstawić swój skrypt w miejsce tego z 100% sukcesem... Próbowałem to zrobić ale odbijam sie o klucze sesji itp... Moze masz jakis pomysł jak to obejsc ??? Jakies noworoczne wyzwanie :)
 

mirra

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 31, 2013
Posty
3
Gdyby takie cos bylo proste to kazda gre by hackowali. Takie rzeczy sa poblokowane - nie masz imo co liczyc na pomoc, a nawet jakby ktos cos znalazl to 1) pewnie sie nie podzieli, 2) szybko zablokuja i pobanuja tych co uzywali.. ;]
 
Do góry Bottom