Strona facebooka sie nie wczytuje....

xpbit

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 23, 2009
Posty
25
Witam.

od jakiegoś czasu strona facebook.com z moim profilem nie chce się wczytać. wpisuje maila i hasło i po prostu nic się nie dzieje... parę dni wcześniej działało normalnie a teraz nic nie może się wczytać. dodam ze kiedyś kliknąłem w jakiś link ale to było ponad pół roku temu i nic się nie stało.


Co doradzicie żeby z tym zrobić żeby normalnie to się wczytywało ? jak to naprawić ?

dodam że system operacyjny to Windows XP Pro SP2 a przeglądarka Mozilla firefox


z góry dzięki za pomoc :)
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Sproboj wejsc z innej przegladarki. Ja obstawiam ze masz smietnik w pliaku Hosts, ktory blokuje fejsa, wyczysc zbedne wpisy i powinno śmigać. Jak nie pomoze to wyczyszczenie ciasteczek z Mozilli a jak nie pomoże to reinstall przegladarki :) Nie ma opcji zeby nie dzialalo ;P

Pzdr
 

xpbit

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 23, 2009
Posty
25
Sproboj wejsc z innej przegladarki. Ja obstawiam ze masz smietnik w pliaku Hosts, ktory blokuje fejsa, wyczysc zbedne wpisy i powinno śmigać. Jak nie pomoze to wyczyszczenie ciasteczek z Mozilli a jak nie pomoże to reinstall przegladarki :) Nie ma opcji zeby nie dzialalo ;P

Pzdr


z innej przeglądarki to samo ;/ ciasteczka czyściłem dalej nic.... tak właśnie czytam i faktycznie coś musi być z hostem od facebooka który blokuje wczytanie strony... tylko nie za bardzo wiem co z tym zrobić teraz ? jak tego hosta naprawić ? zmienić ?


Pozdrawiam
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
plik hosts masz w lokalizacji C:\WINDOWS\SYSTEM32\DRIVERS\ETC edytujesz go notatnikiem, zostawiasz ten tekst na gorze bo to śmieci i jezeli chodzi o adresy Ip to musisz miec tylko jeden wpis

127.0.0.1 localhost

wszystko ponizej tego wywal.
(oczywiscie plik hosts mozna edytowac wg. wlasnego uznania, ma on zastosowanie w przypadku np. blokowania stron p0rno przed dziećmi, blokowanie portali spolecznosciowych na komputerach pracownikow etc.etc.)

Pozdrawiam.
 

xpbit

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 23, 2009
Posty
25
plik hosts masz w lokalizacji C:\WINDOWS\SYSTEM32\DRIVERS\ETC edytujesz go notatnikiem, zostawiasz ten tekst na gorze bo to śmieci i jezeli chodzi o adresy Ip to musisz miec tylko jeden wpis

127.0.0.1 localhost

wszystko ponizej tego wywal.
(oczywiscie plik hosts mozna edytowac wg. wlasnego uznania, ma on zastosowanie w przypadku np. blokowania stron p0rno przed dziećmi, blokowanie portali spolecznosciowych na komputerach pracownikow etc.etc.)

Pozdrawiam.


w pliku "hosts" mam coś takiego 127.0.0.1 localhost

a w folderze "etc" takie pliki :
hosts
lmhosts
networks
protocol
services


i co teraz z tym zrobić ;/

przeleciałem system combofix-em nadal facebook się nie wczytuje ;/


na IE się wczytało ale wygląda to tak :

[IMG=http://img805.imageshack.us/img805/589/a222.jpg][/IMG]

na mozilli było podobnie a teraz nic się nie wczytuje ;/
 
Ostatnia edycja:

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Hmm teoretycznie podobnie wczytuja sie strony jak są DDosowane albo jak masz piekielnie wolne łącze. Jaki masz internet? Korzystasz z proxy/VPNa? chyba odinstaluj i zainstaluj mozille od nowa, jak hosty są czyste to sam nie wiem co moze byc przyczyna... nie dzieje sie tak na innych stronach?
 

xpbit

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 23, 2009
Posty
25
Hmm teoretycznie podobnie wczytuja sie strony jak są DDosowane albo jak masz piekielnie wolne łącze. Jaki masz internet? Korzystasz z proxy/VPNa? chyba odinstaluj i zainstaluj mozille od nowa, jak hosty są czyste to sam nie wiem co moze byc przyczyna... nie dzieje sie tak na innych stronach?

internet mam radiowy ale chodzi super sygnał stabilny prędkość też ping trochę spory bo dochodzi do 200 ale wszystko zawsze działało inne strony chodzą idealnie a facebook nic.... no prócz tego co widać ;/ przeinstalowałem przeglądarkę i nadal takie coś jak wkleiłem co wyskoczyło na IE ;/


po niedołężnym zalogowaniu się na facebooka jak to widać na screenach wcześniej i kliknięciu "wyloguj" strona główna facebooka wygląda tak samo jakby coś blokowało że się 3\4 elementów strony nie wczytuje




dodam jeszcze że po założeniu nowego konta właśnie przed chwilą te nowe działa normalnie wszystko wczytuje się normalnie :O wylogowałem się próbuje zalogować się na te docelowe i chu.... nadal to samo ;/ może tu chodzi coś z tym szyfrowaniem co jest ??? jak to wyłączyć ??


Kompletny format i nowy system pomógł :D he
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom