trojany a sieć lokalna

B

blackmar

Gość
Czy jeœli umieœciłem zbindowany program np. fun.exe razem z trojanem na swoim kompie, a następnie udostępniłem go ( fun.exe) innym użytkownikom sieci to gdzie zainstaluje się serwer trojana?- na moim kompie czy na kompie osoby która odpaliła fun.exe?

-----
dzięki
 
B

blackmar

Gość
thx

Wielkie dzięki. Jeszcze jedno pytanie: Czy istniejš skanery skanujšce kompa ofiary i sprawdzajšce czy aby tam nie działa jakiœ skaner trojanów- portów?
 
R

Rafaello_X

Gość
Wielkie dzięki. Jeszcze jedno pytanie: Czy istniejš skanery skanujšce kompa ofiary i sprawdzajšce czy aby tam nie działa jakiœ skaner trojanów- portów?[/b]

Niestety, nie jest możliwe wykrycie skaneru trojanów lub portów przez jakieœ skanery, ponieważ takie skanery uruchamia się ręcznie,a nie, że uruchamiajš się same przy starcie. Można przez różne skanery wykryć najwyżej, czy goœć ma firewalla...
 
B

b4d4ss

Gość
jedyne co mozesz zrobic to polaczyc sie z kolesiam , rzucic okiem co ma poinstalowane ... a jesli chcesz sie upewnic czy czasem aby nie dziala w danym momencie to po prostu zerkasz w procesy co on ma w danym czasie odpalone ..
 

zraz

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2001
Posty
123
blackmar.

Jeszcze zależy czym np. NetBus ma coœ takiego, że jak wykryja jakiegoœ fire wall-a albo "snty konika" to wyskakuje ci coœ takiego:

Sorry haxior ale tego komputera nie uda ci sie zhackowac
smile.gif
)Ofiara zna twoje IP bo coœtam coœtam...

Ale w innych to nie wiem. Pewnie tak samo.

Ps. Razm miałem taki przypadek...kiedy byłem młody..i piękny
smile.gif
 
Do góry Bottom