`WŁAMYWACZE`propozycja

D

Danos39

Gość
DO ZAAWANSOWANYCH UŻYTKOWNIKÓW HCP:
Jestem nowy(i też cały czas się uczę),ale śmieszy mnie jak przeglądam tematy z forum.Gdziekolwiek bym nie czytał jakiś tematów,znajdują się wpisy typu[Jestem nowy-laikiem-JAK SIĘ WŁAMAĆ itp.]Wydaje mi się że konkretne działy są przypisane konkretnym tematom.Zanim zadamy pytanie mamy od tego Googla;a nie,człowiek szuka odpowiedzi iprzewija te same pytania przez iles stron.Albo otwiera wątek i 300 wizyt 0 odpowiedzi.Nie lepiej stworzyć dział dla takich `włamywaczy`?Hacker czy też zaawansowany informatyk uczy się od dziecka-a nie nagle znalazł stronę HCP i myśli że będzie SuperHackiem.
Zapraszam do dyskusji Pozdro 3MkA
 
D

Danos39

Gość
Dział może istniał i istnieje-łącznie z dosyć dużą ;jak i dla mnie dawką humoru-Tylko dlaczego te wątki znajdują się nie tam gdzie ich miejsce.HCP jest naprawdę dobrą stroną i Chwała dla Tych co ja stworzyli.Jednakże po co zaśmiecać tematy powtarzającym się wklejaniem tych samych pytań i odpowiedzi?O wiele łatwiej będzie coś się dowiedzieć i odszukać.
 

SPRAWIEDLIWY

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 24, 2013
Posty
1
Cześć, ja mam inną sprawę a w zasadzie podobną,
tylko ja się nie włamie bo jestem anty-informatyczny mam mocno ograniczoną wiedzę w porównaniu do Was.
Zanim się nauczę włamywać to mnie złapią bo nie potrafię się ukrywać a wydaje mi sie że to większa sztuka!

Do wszystkich którzy mogą pomóc w państwie niesprawiedliwości PROSZĘ O POMOC jest człowiek który ukradł pomysł okradł mnie i moją rodzinę i groził "zniszczeniu nas" wszystkich którzy chcą sie nauczyć hakować lub tych którzy robią to genialnie PROSZĘ!!! o pomoc każdemu chętnemu prześlę link z adresem domeny na której ma skradziony (klonem)projekt zróbcie co i na ile możecie PROSZĘ mój mail znany.
 
Do góry Bottom