Winrar binderem praktycznie do każdego roszerzenia!

K1ll3r_

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2007
Posty
5
Poszukaj dobrze =]
To nie jest na początku pliku, a plik też nie ma 2 kB, więc ręcznie to za bardzo nie radzę szukać...
W 2 na 2 plikach które zrobiłem teraz do testów ta fraza jest przy offsecie 0x00018A00, więc chyba wszystko to co jest przed tym to program do SFXów a po tym zwykłe archiwum WinRARa
 

K1ll3r_

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2007
Posty
5
Ta... Pozycja z menu sie chowa, ale SFX nie będzie działać... Dopiero teraz takie archiwum próbowałem otworzyć. Sorki za zamieszanie, to nie działa :no: :kreci:
 

K1ll3r_

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2007
Posty
5
Zaznaczasz plik / pliki które mają być w archiwum i klikasz na jeden z nich prawym przyciskiem urządzenia zwanego myszą. Ukaże Ci się menu i wybierasz 'Dodaj do archiwum...' lub coś podobnego po angielsku. Zauważysz pokazujące się okno o podobnej nazwie i gdy klikniesz na drugą zakładkę tego okna i klikniesz przycisk Wprowadź Hasło, potem już chyba wszystko będzie jasne........
 

Damias

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 21, 2006
Posty
17
Kiedyś gdzieś widziałem w typ wpisie
Kod:
Silent=1

Setup=nazwa_programu_glownego_ktory_uruchamia_sie_przy_otwarciu.exe

Setup=nazwa_trojana_keyloggera_etc.exe

Path=%tmp%katalog_do_ktorego_sie_rozpakuje
taki dopisek ze jak archiwum z wirusem ma hasło i jest połączone z jakimś zwykłym plikiem np. winamp.exe to przy uruchamianiu tego SFXa nie tzreba podawać hasła do tego archiwum z wirusem. Uruchamia się on niewidocznie wraz z winamp.exe
Jeżeli ktoś mnie zrozumiał (a ciężko będzie
smile.gif
) to proszę o napisanie tu tego kodu..
Dzia :]
 

ignas_yo

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2007
Posty
93
wszystko dobrze, gdyby nie to że jak ofiara odpali plik dwa razy to wyskakuje error że taki plik już istnieje w określonym folderze i pokazuje pliki zbindowane..
 

boorek

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2005
Posty
38
Przy takim bindowaniu wyskakuje blad "Kinn2.0.exe: The archive is either in unknown format or damaged".

Co robie zle ? :X
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
Originally posted by grzonu
ja jednak zostane narazie przy zbinderze
- tylko że moj binder juz wykrywalny jest (;

a co do metody z WinRarem -> jeśli zostanie hasło ustawione - to AV go nie zna, i nie zeskanuje w ten sposób plików (;
 

akselekbezelek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2007
Posty
334
Originally posted by maly3900+--><div class='quotetop'>CYTAT(maly3900)</div>
<!--QuoteBegin-grzonu
ja jednak zostane narazie przy zbinderze
- tylko że moj binder juz wykrywalny jest (;

a co do metody z WinRarem -> jeśli zostanie hasło ustawione - to AV go nie zna, i nie zeskanuje w ten sposób plików (;[/b]
racja nawet wszchmocny KIS gdy skanuj system nie skanuje plikow zabezpieczonych hasla poprsotu nie moze ale jest na to sposob by zlamac haslo rar w uploadzie by czesci jest program co wpisuje 15m hasle na sekunde dam edita ja se przypomnie linka :-D
 
Do góry Bottom