WIRUSY!!!!!!!!

G

Guest

Gość
czy wie ktos jak napisac w visual basic script lub java
program ktory wyciagnie dane z ksiazki adresowej outlook expres i wysle pod ten adres mail??
 

moqKomar

Użytkownik
Dołączył
Luty 13, 2002
Posty
53
hmmm wlasnie sobie uswiadomilem ze niedlugo bede potrzebowal takiego programu wiec contact me: gg 2249409 to cos razem napiszemy
smile.gif
 

Driver

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2002
Posty
73
sorry ze sie wpieprzam ale nie che byc zlosliwy. adam13 jezeli ci chodzi o kolesia do piasania w tym waszym faq cos o wirusach to mowie wam ze to nie wypali po pierwsze musi ktos byc z doswiadczeniem a nie wieze ze jakis guru przyjdzie i bedzie chcial pisac do jakiegos faqu o wirach. Z czego wiem to by troche zajelo miejsca bo widze to bylo istotne w tym faq bo jak jeden z organizatorow powiedzial ze moj kurs programowania jest zbyt dlugi lol a powiedz mi dopiero kto ci sie nauczy pisac wiry ja nie bedzie umial jakiegos jezyka programowania to tesh powinniscie wziasc pod uwage. Bo praktycznie 99,9% osob nie skorzysta z tego. Napewno nie naucza sie z zwyklego faq pisania wirow
 

erde

Użytkownik
Dołączył
Listopad 4, 2002
Posty
53
Sory ale ja tez sie wpieprze... Adam13: czepiasz sie gdy ktos spyta sie gdzie mozna znalezc materialy o exploitach a sam chcialbys zeby Ci ktos podal na tacy przepis na wirusa o konkretnym dzialaniu. Jesli nie znasz tych jezykow programowania o ktorych wspomniales to powinienes chyba najpierw je poznac i dopiero wziac sie za pisanie wirusow, a jesli znasz to sam powinienes pokombinowac jak mozna stworzyc dane procedury ewentualnie o nie zapytac a nie o calego gotowego vira. Pozdrowionka
 
Do góry Bottom